Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 anonim ***** válasza:
Én jövőhét közepére nem várom. Tavaly volt egy missed ab.-om így nagyon reménykedek hogy minél hamarabb sikerül újra teherbeesnem. Már nem görcsölök rá, mert nem akarok csalódni... :(
2012. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 anonim ***** válasza:
Én 9-10-re nem várom a mensim! Nekem most volt ovulációm, ha minden igaz a 14. ciklusnapomon. 13. és 14. napon most eléggé erős ovulációs fájdalmam volt és a 15. és 16. napomon pedig nekem is volt most egy kis rózsaszínes piros pecsét wc papíron. Most tartok a 16. ciklusnapon. Rendszeres a mensim, mindig 29-30. napra jön meg. Nagyon régóta várjuk már az első babánkat, de még eddig sajnos nem sikerült!:(
2012. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 A kérdező kommentje:
nagyon szorítok neked első :) akkor tőled várjunk az infókat hogy mit fogol tapasztalni,második én meg 10-én fogok tesztelni ha nem jön meg,ezek szerint majdnem ugyanazok a tüneteink eddig pár nap késéssel neked is megy a drukk!
2012. márc. 27. 20:12
 4/161 A kérdező kommentje:
második most olvastam el még 1x a válaszod én is most járok a 16. ciklus napomon :D én az ovumtól számolok 14 napot és úgy nem várom a mensim :)
2012. márc. 27. 20:16
 5/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hát akkor nagyon egyformán állunk!:)

Én meg mindig úgy számolom, hogy vagy a 29. napra vagy pedig a 30. napra jön meg, mert mindig így szokott megjönni és akkor az április 9 vagy 10-én lesz. Sose szokott késni! Szóval én ezért ekkorra nem várom!

Nagyon drukkolok neked és persze az első hozzászólónak is!


R.

2012. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5.-ére nem várom! :) Első hónap próbálkozásunk, és először mérem a hőmet :)

[link]

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 A kérdező kommentje:

R. köszi a drukkot!mióta próbálkoztok?

utolsó!elég szépen látcik az ovud :D remélem fog sikerűlni elsőre majd írd meg ha lesz valami,akármi :) nagyon drukkolok neked is!

2012. márc. 27. 21:12
 8/161 anonim ***** válasza:

2 év + 4 hónapja nem sikerül. Első baba lenne...úgyhogy most már igazán sikerülhetne.

És Ti? Nektek is első baba lenne?


R.

2012. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/161 anonim ***** válasza:
Görbés vagyok! Remélem :) A fiam is elsőre sikerült, remélem most is :) Drukk mindenkinek!
2012. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/161 A kérdező kommentje:
kedves R.!igen első baba lenne azért várjunk nagyon :) ez lesz a 8. hónap próbálkozás,hozzátok képest nagyon az elején :( nem is tudom hogyan bírod ki :( visszont ebbe a hónapba nagyon pozítívan állok a dolgokhoz :D energiával vagyok tele.És van már valami tüneted?Nekem kezd elmúlni a mellfájdalmam,visszont elkezdődött az enyha alhasi görcsök amik ilyenkor nálam szoktak jellentkezni.
2012. márc. 28. 05:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!