Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok és terhes,...

15 éves vagyok és terhes, szüleim még nem tudják de barátom elhagyott mert azt mondta ő fél szüleimtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom felelőtlenség szexelni ilyen korban de kiszakadt a gumi
2009. júl. 7. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
68%

Fiatal vagy ugyan a gyerekhez, de mégis egyetértek. Egy abortusz nem feltétlenül okoz maradandó károsodást, de sajnos gyakran igen. Meggyengülhet tőle a méhnyak, kilyukadhat a méh, hegesedés maradhat vissza, és gyakoribb a spontán vetélés is... Sokan vannak, akik egy fiatalkori abortusz után később hiába próbálnak meg teherbe esni.


Ha viszont vállalod a babát, az nagyon nehéz lesz, és a szüleid segítsége nélkül nem fog menni. de van, akinek sikerült: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


A harmadik lehetőség, hogy örökbe adod. Nagyon soka várnak már nagyon régóta hiába saját babára, nekik nem lehet, akárhogy is szeretnék. Sok jót tehetnél velük, és a picinek is jó sora lenne.


Előttem szólónak igaza van: beszélj azzal a párral, akiktől a tesztet kérted! meghallgathatnak, segíthetnek, nem fognak neked esni.

2009. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
az apja tudja csak gyáva felelőséget válalni és inkább ezért elhagyod,bizok benne hoy szüleim megértenek és segitenek felnevelni a babát,milyen érzésem van eléggé félek mitfognak szólni de tudom hülyén hangzik de nagyon bolog vagyok hogy bennem van ez a baba:)tudom nagyon sok nehézségem lesz de vhogy megoldok mindent:)
2009. júl. 7. 20:39
 23/65 anonim ***** válasza:
51%

15 és fél évesen szültem az első fiamat.

Idén decemberben lesz 10 éve ennek.

Rengeteg kitartást és erőt kívánok és egy egészséges gyönyörű kisbabát!

2009. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
59%

ezt a komoly,érett gondolkozást, ha szüleidtől kaptad, meg fognak érteni és segítenek.

sok boldogságot, egészséget kívánok az életedhez.

12hós kisfiú anyukája

2009. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
és szüleid mitszoltak hozzá?a párod ktartott melleted?
2009. júl. 7. 20:59
 26/65 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit hosszú a story, de én annyira meg akartam őt tartani, hogy nem mertem megmondani anyuéknak, végig titkoltam, az utsó pillanatban modtam anyunak, hogy vigyen be a kórházba és 20 perc múlva már meg is született a tünemény.

Volt nagy kapkodás, de első perctől kezdve imádják őt a nagyszülők. Kicsit zűrös idők jártak, szüleim éppen váltak...

Aztán apjával együtt éltem, de elváltak útjaink.

Pici korától a mai párom neveli és a kicsim nem tudja, hogy nem a biológiai apja, de ez így van jól.

Azóta már van egy 1 éves kisöccse is.

A sulit es befejeztem mellette.

2009. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
és a pocakod nem látszott?
2009. júl. 7. 21:40
 28/65 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj ne hallgass senkire,csak a szüleidre,mert ők jót akarnak,és beszéld meg a pároddal is!

Én augusztusba szülök elvileg,a 16.szülinapom előtt 1hónappal.Nem kérdeztem meg anyuékat,akkor szóltam nekik,amikor már félidős voltam.Hála istennek nagyon sokat segítenek,megértenek,és a párom is mellettem van.Segít mindenki felnevelni a Csöppséget,és én ezt így szerettem volna.Ha bármi kérdésed lenne,szívesen segítek,irhatsz privibe is,hisz szinte 1korba vagyunk:)

Sok szerencsét!

2009. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem látszott.

Pulcsi kabát, téli baba volt.


Nem, nem kötöttem le a hasam. Idegi alapon a baba hátul helyezkedett el, nem mutatkozott nem voltam rosszul.

Egy szem csík nem volt a hasamon, annyira nem híztam.

Egészségesen született 3400g-al.


De inkább azt javaslom mondd el a szüleidenk.

Anyunak 4 nap alatt kellett ruhákat kiságyat kelengyét összeszednie, és minden megvolt mikor a kórházból hazamentünk, de azért ha legalább 2-3 hónappal előbb szólok, egyszerűbb lett volna minden. :)

2009. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:(utolsó 2 válaszolo van msnetek ?mert lenne még kérdésem elég sok:)
2009. júl. 7. 21:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!