Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok és terhes,...

15 éves vagyok és terhes, szüleim még nem tudják de barátom elhagyott mert azt mondta ő fél szüleimtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom felelőtlenség szexelni ilyen korban de kiszakadt a gumi
2009. júl. 7. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező oldaláról - ha felelősségteljesen gondolkodik- mérlegelni kell azokat is amiket leírtam. Természetesen nem kell elvetetnie a gyereket de akkor ne tartson igényt gyerektartásra és semmi egyébb törődésre a másik fél részéről mert ez a saját döntése.Mindketten tudjuk ez nem így lesz. Egyébként az, hogy lelép mint egy nyúl szerintem is görénység mert ezt azért meg kellene oldani vagy így vagy úgy.

Azzal ,hogy szül egyenlőre nem magának csinál terhet, hanem a szülőknek. Ő majd később tapasztalja meg megérte -e a menekülés. Mert szerintem ez menekülés a jelenlegi zaklatott családi állapota elől. Kvázi probléma megoldás. Hát majd kiderül hová jut vele. Igényszint kérdése az egész.

És ,hogy én mit tennék szülőként? Jó kérdés. Ha megtörténik - amit nem szeretnék- akkor megírom.

2009. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
91%
Csak még annyit, hogy én 15 évesen még nem szexeltem és nem maradtam le semmiről. 15 évesen gyerek voltam és az iskolán és zeneiskolán kívűl barátnőim voltak és azon kuncogtunk , hogy az a fiú helyes vagy sem, meg néztük az Ifjúsági Magazint. És arra gondoltam majd ha nagy leszek (18) nekem is lesz udvarlóm később férjem . Engem így neveltek.
2009. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
68%
Hát apasági támogatást én is kérnék hiszen a kérdező nem egyedül csinálta meg a gyereket ugye?Ha ő vállalja hogy megszüli fölneveli még ha szülők segítségével is akkor az apa meg vállalja hogy fizet.Ez így korrekt szerintem.De mindenki másképp gondolkodik.
2009. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kettővel előttem szóló!

Akkor még ez volt a módi,már más világ van,mint 20éve!

Az utolsónak igaza van,ő is ott volt,amikor a gyerek készült,és ha már fel nem vállalja,akkor fizessen gyerektartást!

2009. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló. Vannak örök érvényű értékek. Amik éppen azért értékek mert megőrizzük őket. Ez is az! És egy 15 éves ma is gyerek. Nem nagykorú. Az egy dolog , hogy a média és a nyugat majmolása felpörgette az érési folyamatokat. Lehet már 12 évesen is szexelni és 67 évesen gyereket szülni, mert a technika és orvostudomány olyan szinten van. De mi az értelme?
2009. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
76%
..... azt hiszem nem értitek amiket leírok. Hát ehhez is kell még néhány év.
2009. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
70%

Vannak olyan lányok akik a korukhoz képest érettebbek, máshogy gondolkoznak és nem a karrier a lényeg. Vannak akik nem akarnak singlik lenni és 35 évesen azon keseregni, hogy nincs hapsim, meg gyerekem. Mi ezzel a baj?

Nem, nem gyerek, ha már 15 éves és terhes.

Megváltozik minden.

És remek anya lehet belőle.


Régen is korán szültek, korán házasodtak a nők.

Mi ezen a furcsa? Mert most mindenki dolgozni akar, magas beosztásban jó pénzért, meg bulizgatni, koncertezni, szórakozni. Van aki azt választja, ha már becsúszott a baba, megtartja és így folytatja az életét, boldog anyukaként.

15 és fél évesen szültem, én is ezt az utat választottam.

És mit kell még ezen csámcsogni, nincs más kérdés amire írkálhattok?

2009. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
59%
Akkor használd ki az idődet, mert ha gyermeked is követi példádat hamarosan nagymama leszel és akkor mindannyiótokat eltartahatnak a szüleid.
2009. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
75%
Képzeld, nem a a szüleimen élősködünk, dolgoztam, suliba jártam, építkeztünk a párommal és teljesen külön élünk a családtól. És van egy 1 éves babám is.
2009. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked sikerült és gratulálok!

Szerintem ez nagyon ritka.

2009. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!