Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok és terhes,...

15 éves vagyok és terhes, szüleim még nem tudják de barátom elhagyott mert azt mondta ő fél szüleimtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom felelőtlenség szexelni ilyen korban de kiszakadt a gumi
2009. júl. 7. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Először is gratulálok! (A pici élethez ott a pocakodban és az érett, bátor gondolkodásodhoz is!)

Én is csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni: minél előbb beszélj a szüleiddel! Szerintem ha egyenlőre csak anyukáddal tudod megbeszélni, akkor is beszéljetek! Egy anyának mindent sokkal könnyebb elmondani. Aztán ő majd segít, hogy hogyan is mondjátok el édesapádnak.

Én 20 évesen szültem a kisfiamat, és még így is voltak olyan emberek (orvosok is), akik igen megvetően és lenézően bántak velem. Ezzel majd ne is foglalkozz, mindig csak azzal törődj, hogy ez a te döntésed, a te életed!

Nagyon sok boldogságot és kitartást kívánok neked (és a szüleidnek is)!

2009. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
közsönöm szépen:)nagyon sokat segitettetek télelg köszönöm mindnekinek:)
2009. júl. 7. 22:08
 33/65 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 20:20-as.

Nemértem mért kell így megnyilvánuli mikor ő tudja hogy mit csinál.És kit érdekel már ilyenkor az apja ha olyan gyáva hogy a felelősség alól elmenekül.Az ilyen nem is férfi.A másik annyira biztosan ismeri a szüleit hogy tudja mit beszél.Szerintem is érett felfogású a kedves kérdező.Nem rohan és öli meg egyből a gyerekét már mindjárt lehurrogod.Látom te inkább már az aboruszon törnéd a fejed és az életre ami benned lenne nem is gondolnál hogy ő mit szeretne.

2009. júl. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


20:52-es vagyok

Ritkán msn-ezek, de írhatsz mail-t: agika.21@hotmail.com

2009. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 06.06-os. Azt, hogy te mit látsz a kérdéseim mögött az a te beállítottságodtól függ. Általában azért el szoktak gondolkozni az emberek ilyenkor több tényezőn.

És lehet, hogy furcsa de a gyávának titulált apa is ember. Valószínű azért használt gumit(tehát nem vaktában lövöldözött), mert még nem akar gyereket. Az ő véleménye ilyenkor már nem számít? 1 ember döntsön 2 másik életéről? A gyereknek nem lesz apja és az apa már most szemét, mocsok felelőtlen akit egy életen át üldöznek a gyerektartással. + Jöhetnek a kedves szülők, akik azért oldjanak meg majd mindent.

A kérdező tett egy kijelentést a főcímben:" tudom felelőtlenség szexelni ilyen korban " akkor göngyölítsük tovább a kérdést és gyereket vállalni?

Nem vagyok abortusz párti én sem de ezek is tények.

2009. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is vegyél egy tesztet. De helyesen alkalmazd. Tudod,reggeli elsővizele. Ilyenkor a legkoncentráltabb,ezáltal a legbiztosabb.

És a fiút vissza ne fogadd,ha e miatt hagyott el. Keress egy kicsit komolyabb gondolkodásut.

Ha nemi életet élsz 15 évesen,akkor pedig javaslom,hogy egy kicsit olvass utána vagy kérdezősködj,hogy több rálátásod legyen a dolgokra.

2009. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
36%
11:19-es cagyok Bocsi,nem olvastam végig így tárgytalan a levél.
2009. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondom hogy nincs igazság abban amit leírtál,de attól függ milyen szempontból nézzük a dolgot.Nézhetjük a kérdező oldaláról is mert akkor az lenne hogy az apa miatt vetetné el a babát.Tehát akkor szintén egy személy döntött a másik kéttő életéről.Na és akkor vegyük azt is figyelemben hogy nembiztos hogy együtt maradnak(tudom akkor sem az ha mindketten akarják a babát)és akkor lehet hogy a kérdező megbánja egy életre.És úgy ahogy már az előttem hozzászólók közül már írta valaki se baba,se a párja nem lesz.És az hogy a gumi kiszakadt ugyanúgy ahogy a fiú úgy a lány sem tehet róla.Kérdezem én ha a te gyereked így járna te nem segítenél rajta?Mindegy ez nézőpont kérdése.
2009. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
60%

Ja és mégegy kérdésem lenne hozzád kedves 20:20-as.

Tegyük fel hogy a kérdező a te lányod(csak a példa kedvéért)akkor te mit csinálnál vele?Küldenéd elvetetni?És ha többet nem lehetne ez miatt gyereke megbocsájtanád magadnak.Látod védekeztek és mégis becsúszott.Ebben a helyzetben nem lehet elég okosnak lenni.

2009. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
37%
De ha azt nézzük,a párja elhagyhatja,de ott lesz a baba,aki erőt ad neki,és akiért érdemes lesz élni.Ha elveteti erőszakkal,vagy anélkül,lelkileg megzuhan,hülyeségeket csinál...inkább szüljön kisbabát,akit felnevel szépen segítséggel vagy anélkül,meg kell tanulnia élni egyedül,és magára számítani.Az abortusz tudom milyen,nem viccből mondom,hogy mi történhet....:(
2009. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!