Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok és terhes,...

15 éves vagyok és terhes, szüleim még nem tudják de barátom elhagyott mert azt mondta ő fél szüleimtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom felelőtlenség szexelni ilyen korban de kiszakadt a gumi
2009. júl. 7. 19:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy ritka, és büszke is vagyok magunkra, hogy ennyi mindent elértünk már az életben, és nagyon sokat dolgoztunk, hogy mindenünk meglegyen és még mindig csak 25 éves vagyok és még annyi mindent lehet megvalósítani és mindenkinek így kéne gondolkoznia...
2009. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Egy gyerek tényleg nagyon nagy felelősség!

Amíg nincs ott, nem tudod. Hiába vigyázol a szomszéd babára naponta is akár, a saját baba teljesen más.

Nem csak etetni és ölelgetni kell, szeretni és játszani vele, bizony könnyen előfordulhat, hogy 1-2 órás szünettel átüvölt 3 napot, lehány, lepisil, a szoba közepére kakil (később), hogy nem mehetsz el sehova, mert ő ott van, hogy sír és minden erőfeszítésed ellenére sem tudod megnyugtatni, hogy 40 fokos láza van és nem tudsz rajta segíteni, hogy kórházba kerül, stb.

Ezek nagyon nehéz percek, napok, hetek.

Ha megszülöd, Ő lesz az életed. Nem mehetsz el akármikor csak úgy, hisz szoptatni kell, pelenkát cserélni kell, és nem bízhatod anyura, hisz Neki Te vagy az anyja.

Döntened kell, felneveled-e (de akkor tényleg Te neveld, ne az anyukád!), hisz ha ő szeretne még egy babát, majd szül.

Félre ne érts, nem bíráskodom és nem akarlak eltántorítani, én is 15 évesen szültem (illetve néhány hét híjján), most épp alszik a két és fél éves, egészséges, gyönyörű kisfiam.

Az apukája (a férjem) velünk maradt, külön költöztünk és kb 1-3 havonta találkozunk a szülőkkel. Persze nekünk szerencsénk volt, Neked sokkal nehezebb lesz, ha egyedül neveled.

Kitartás!

Döntsd el, mit szeretnél, és állj ki mellette!

A gyerekvállaláshoz az is hozzátartozik, hogy nincs meghatóbb az első mosolynál, mikor feláll, kimondja, hogy anya, megölel, és ha baja van, a Te vígasztaló öledet keresi.

Írj privit bátran!

Zsófi /17

2009. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a helyzet veletek?

Szüleid tudják már? Mit szóltak hozzá?

Írj kérlek!

2009. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
ma montam meg azt mondták elkell vtetnem!!!demég megbezsélik átgondolják:S:(:(
2009. júl. 13. 19:04
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! :(

Sok kitartást és erőt kívánok neked!

Majd írj hogy döntöttetek!

2009. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Döntöttek!megtartom a babát annyira boldog vagyok:):)jövö héten megyek anyummal dokihoz:)sok babásodást mindenkinek!köszönök mindent mindenkinek!!!majd megirom hogy alakulnak a dolgok:):)
2009. júl. 13. 20:21
 57/65 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Agi vagyok. Jajj de jó!!!

Írtál mail-t?

Gratula!!!!

2009. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
nem flvettelek msnre
2009. júl. 13. 20:54
 59/65 anonim ***** válasza:
59%

ÉN nemtudom most leírni hirtelen hogy melyik válaszoló vagyok de őszintén tiszta szívből gratulálok és boldog babavárást nektek!!!!!!!!Majd azért nekem is megírod a fejleményeket?

Üdv:22 hetes km.

2009. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Én kérdeztem tegnap hogy mi újság?

Szívből gratulálok neked, légy boldog a piciddel! :)

2009. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!