Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 A kérdező kommentje:
Kedves Vivien :) Mi ugye első hónapja próbálkozunk és szerintem is ez a rágörcsölős téma annyi, h nem lehet nem gondolni rá, én minden nap gondolok rá, pl. most is ahogy válaszolok...14. napos peteérésről pedig annyit h létezik, nekem pont 14. nap volt erősen lehetett érezni, úgyhogy nem lehetett figyelmen kívűl hagyni:) de nagyon sokan nem érzik és ezért nem is tudják pontosan mikor van. Én nagyon "kezdő" vagyok ebben a témában tehát én sem tudok egyéb praktikát sajna... szurkolok neked, jelezzd, h mi lett :)
2012. dec. 5. 10:29
 22/90 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó jó ez a hőmérős technika kipróbálom én is és pontosan hogyan működik nálad? (tudom mindenki különbözik), tehát ha leesik a hőd akkor meg fog jönni, tehát ha kissé megemelkedne akkor van esély? végülis kitudja egy próbát megér majd beszámolok róla én is...jah igen szorítok:)
2012. dec. 5. 10:31
 23/90 TeLány ***** válasza:
Igen. Egy hónapot végig hőmérőztem, hogy megnézem, hogy is működök :) Tényleg nagyon jó módszer, csak jól kell csainálni. Nekem az átlagnál később van pém, olyan 15-16. nap körül. Én is szoktam érezni, bár ebben a hónapban nem annyira éreztem.. A hőm meg 0,2 tizeddel leesik 1-2 nappal előtte, és akár visszaugrik akár nem akkor nekem biztos megjön...ez a tapasztalat. Ha nem esne le és fent maradna 37.1-37,2 körül 8alacson yaz alaphőm) akkor lenne baby..Gondolom :D Reméljük ebben a hónapban biztosat tudok majd mondani ezel kapcsolatban ;) DRUKK mindenkinek :)
2012. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
Engem meg képzeljétek, pont ez a ovu-figyelés csapott be! Mindig is 26 naposak voltak a ciklusaim, mindig a 11.-12. napon volt peteérésem, minden tünetem megvolt! (méhnyaknyák, hőemelkedés, derékfájdalom, stb.) De a baba csak nem akart jönni, holott szedtem a vitaminokat, jókor voltunk együtt, figyeltünk mindenre! Ez az első hónap, hogy kipróbáltam az LH-csúcson alapuló ovu-tesztet. Elkezdtem a 8. napon a tesztelést, 10. nap táján jöttek a szokásos, és egyre erősödő tünetek, de a teszt teljesen NEGATÍV volt! Egészségügyi dolgozó vagyok, ismerem magam, évek óta figyeltem a ciklusom, és szent meggyőződésem volt, hogy akkor van peteérésem, de nem! Folytattam a tesztelést, de mondanom sem kell, teljesen elkenődtem, nem értettem, mi lehet a gond.. Végül a 19. napon vált egyértelműen pozitívvá az ovuteszt, pedig az ég világon semmi jele nem volt peteérésnek...
2012. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 Vivien0314 válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Nagyon meglepett, amit írtál. 28 napos ciklusnál 19. nap van peteérésed. Pedig azt mondják, ha valami, akkor a második 14 nap konstans. Ha ez velem is így lenne, akkor szomorú leszek, mert nem vagyunk minden másnap együtt a ciklus elejétől a végéig, hanem inkább a középidőre tesszük az együttléteket...Szombat reggel kiderül megjön-e annyira szeretném...ha nem. De nem érzek semmit. Kicsit mindjárt megjön érzésem volt tegnap, de ma semmi.:-( Hát nem tudom...Nehéz kivárni ezeket a napokat, és nem lehet nem gondolni erre...szerintem, ha valaki szeretné.
2012. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak érdekes esetek, hát nekem tutti h akkor volt a peteérésem...hiszem én néztem minden nap a méhnyak helyzetét és peteérésem utáni naptényleg kezdett visszaereszkedni, ill. nekem az nap fájt a petefészkem, a mellem is és volt egy pötty barna is tehát ez nem lehetett más...de majd meglátjuk
2012. dec. 5. 20:39
 27/90 TeLány ***** válasza:
Na most ez engem is nagyon meglepett...az egyik barátunk épp tegnap ajánlotta az ovu tesztet, mert nekik még 3,5 éve nem jön össze a baba,de teljesen más okból...erre azt feleltem, ismerem a testem, tudom mikor van peteérésem, mert érzem...erre tessék.. :) lehet ha ez is negatív hónap lesz kipróbálom én is egy hónapig...kíváncsi leszek!
2012. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:
Igen a tesztet én is kipróbálom ha nekem is negatív lesz...
2012. dec. 5. 22:14
 29/90 Vivien0314 válasza:
Most eléggé kibuktam. Gondoltam veszek egy tesztet, holnapután kell megjönnie, 12. napon már csak mutat valamit, azt mondják 10. nap, nem bírtam kivárni a szombatot. És negatív. Kész...ezt nem hiszem el...:-((((
2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:
Nyugi Vivien! Szombatra még lehet pozitív de most saját magam jutottam eszembe, h jövőhéten én is lehet 2 nappal előtte fogok tesztelni ugyanis ahogy közeledik az időpont már egyre jobban nembírom, már munka közben is eszembe jut..nekem még 10 nap a nemvártig...egy örökkévalóság...Tehát Vivien azt nem mondom h egyátalán ne borulj ki mert magamból indulok ki, de majd ha megjött az után már lehet egy picit! Addig is szurkolok még nincs minden veszve mostanra...
2012. dec. 6. 17:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!