Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

Vivien0314 igen vannak most tüneteim. Kicsi hányinger mell feszülés és ami miatt izgultam nagyon és tegnap orvosnál is voltam, hogy elkezdtem barnázni. Nincs nagy baj, csak megelőzés céljából nem emelhetek és nem lehetek a párommal együtt nem vehetek ülő fürdőt kerülnöm kell a nagyon meleg vizet meg gyógyszert kaptam.

De szerencsére a doktornő semmi olyat nem látott ami vetélésre utal. Ő a második babám lenne van már egy két éves kislányom így az emeléses dolog nehezen megvalósítható, mert őt bizony néha fel kell emelnem. De szerintem érzi, hogy segítenie kell mert tegnap is sokszor magától megoldotta a dolgokat. :) Amihez máskor segítenem kellett és felemelnem.

2012. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is megjött dec. 11-én:( de most vettem egy pg53 tesztet,és készülök hátha sikerül!Olyan jó lenne egy Karácsonykor fogant baba!!Mindenkinek szurkolok!És kétcsíkos tesztet kívánok minden tesztelőnek!
2012. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:

első vagyok

ez ma reggeli...

[link]

szerintetek? sajnos képen alig látszik,3barátnőmnek mutattam,ők egyből kiszúrták a 2.-ik csíkot,de még sem merek még reménykedni...még csak 20.-ra nem várom...

2012. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:
Mi karácsonykor próbálkozunk ismét remélem akkor sikerül:) nagyon szép lenne :)
2012. dec. 18. 20:46
 85/90 anonim ***** válasza:

63-as vagyok aki elviekben 21.-ére nem várja.Ma nem bírtam tovább csináltam egy tesztet,igaz nem reggeli első vizeletből,hanem délután.A párom is és én is úgy láttuk,hogy halványan,de ott van a második csík.Belinkelem a képet,ti mit gondoltok?

[link]

2012. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
83-as halványan,de szerintem ott van.Pár nap múlva ismételd meg.
2012. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:

83 vagyok.fölösleges lenne megismételnem,sajnos még aznap du. meg is jött :( hát majd legközelebb sikerül...


A

2012. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert pozitív szépen lehetett látni. :( Időn belül jött ki a csík?
2012. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
még csak holnap akartam tesztelni,mert akkor kellett volna, hogy megjöjjön,csak nem bírtam várni.reggel teszteltem délután pedig megjött...nehogy már örülni tudjak, hogy 2csíkom lett.:(
2012. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 A kérdező kommentje:
Kedves 21-re nemváró hozzászóló igen én is látom halvány de látni!!!
2012. dec. 19. 21:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!