Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
Remélem, 14.-én nem jön meg. :) Várom, hogy késsen, aztán ha nem jön meg, akkor néhány napra rá tesztelek. Ugyan most betegek voltunk, így előfordulhat, hogy lekéstük a dolgot, de januárban évfordulózunk, így akkorra is szép ajándék lehet, ha akkor fogan meg. :)
2012. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
Én 8-ára nem várom! A teszt ott piheg! Mivel 10.es teszt, így Mikuláskor lehet hogy megcsinálom, ha csak nem jön meg addig!
2012. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ahogy látom többnyire majdnem mindeki megvárja a "nemvárt" időpontját és azután tesztel...lehet h én is csak azért akarom(tam) 2 nappal korábban mert akkor már megtudom, hogy igen vagy nem, de ugye egy teszt sem 100% mutathat pozitívat aztán nem is vagy terhes, de lehet negatív (kicsit összetörsz) aztán még kiderül h terhes vagy, ez a jobbik eset:)) Szorítunk csajok akik hamarosan tesztelnek!!!
2012. dec. 4. 09:53
 14/90 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én elméletileg 10.-ére nem várom, de csak tegnap lett pozitív az LH-tesztem, úgyhogy tuti csúszni fog a dolog, ezért dec 15 előtt fölösleges is tesztelnem! A legelső hónapban nagyon rágörcsöltem a témára, következőben egyáltalán nem, most pedig valamiért úgy érzem, hogy össze fog jönni!:) Ez a 3. hónap, hogy próbálkozunk. Mindenkinek sok sikert kívánok! :)
2012. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:
Nekünk ez az első hónap, de mondjuk valakinek már az első hónapban sikerül, szerencse kérdése... és a peteérésemet baromira éreztem talán ennyire még soha és aznap pont együtt voltunk még vagyis közben (pont 14.napon volt)... tehát szerintetek így mennyi esély van, tehát nekem tuti, h akkor volt... jah igen és még annyit, h szerintem az első próbálkozásnál az emberek 90% rágörcsöl úgymond, a következőnél talán kevésbe és így tovább :) ez csak az én véleményem persze
2012. dec. 4. 12:03
 16/90 anonim ***** válasza:
na voltam dokinál.azt, hogy felfázás lehet kizárta,de a baba még nincs kizárva.Annyit mondott h a nemvárt napján teszteljek egyet...nagyon reménykedem.:)
2012. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:
Nah akkor még van remény:)
2012. dec. 4. 18:37
 18/90 anonim ***** válasza:
csak sajnos elég kicsi :S :(
2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 Vivien0314 válasza:
Sziasztok! Nekem 8.-án szombaton kellene nem megjönnie, tehát már csak 3 nap van addig. Ez a második próbálkozós hónap. Figyelmet elterelni én sem tudom, hogy lehet. Nem tudom mi számít rágörcsölésnek, szerintem nem lehet nem gondolni rá. Tesztelni szerintem csak azután érdemes mikor nem jön meg (ismerősök tapasztalatai; pl. valakinek szombati nap kellett megjöjjön tesztelt pénteken semmit nem mutatott a teszt, mert addigra nem termelt elegendő HCG hormont a szervezete, viszont rá 3 napra, hogy nem jött meg kedden kimutatta a teszt). Most olyan mindjárt megjön érzésem van, de lehet csak bebeszélem magamnak. 3 hónapja szedek Gravidát, a fogamzásgátlót 7 hónapja hagytam abba, szóval minden tudatos. Első baba lenne, próbálkozás sem volt még azelőtt.Ciklusaim rendszeres 28 naposak mindig. Párom 36, én 28. Szívesen veszek én is minden infót tőletek ezzel kapcsolatban. Pl. mit gondoltok a spontán peteérésről, vagy hisztek ebben a 14. napban (28 napos ciklusnál) ki milyen tapasztalatokat hallott a fogantatásról? Trükkökhöz folyamodtok -e (pl. gyertya), hőmérőztök -e, ovu tesztet próbált -e valaki? Jónás- módszerről mi a véleményetek, hallottatok -e róla?...stb. bármi, ami ezzel kapcsolatos érdekelhet mindannyiunkat. Kérlek osszátok meg velünk :-)
2012. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 TeLány ***** válasza:
sziasztok, én is 14-re nem várom, mi 6 hónapja próbálékozunk, de meglátjuk mit hoz ez a hónap :) tesztelni a nemvárt napján szoktam,de előtte 3 napig nézem a hőm. Ha leeseik előtte lévő 1-2 nap, akkor a teszt feleselges, meg fog jönni. Ez eddig bevált ;)
2012. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!