Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:
3 éve szegény, lehet most szerencséd lesz végre és minden hónapban próbálkoztok? Szurkolok csajok!
2012. dec. 8. 19:12
 42/90 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én december legelejére nem vártam és mikuláskor teszteltem egy halovány pozitívat. Jól látható de halvány. Ma akarok még egy tesztet venni, hogy erősödött e már a második csíkom. :)

2012. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim válasza:
November 26-ra nem vártam, és még nem jött meg. Tesztet eddig nem csináltam. Van önuralom, ugye:))) Babonából nem vettem, amíg nem késett legalább 2 hetet. Tüneteim: kicsit feszül a mellem reggel, mellbimbóm érzékenyebb, sokat kell pisilni,illetve inger de nem jön, fáj a hasam, görcsölget mintha megjönne, de enyhébben, és szurkál is. Holnap veszek tesztet, és majd kedden kiderül, ha nem bírok tovább várni:)))
2012. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Neked aztán tényleg nagy türelmed van. :) Szorítok neked nagyon. Majd azért remélem, hogy megírod, hogy mi lett az eredmény. :)
2012. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 Vivien0314 válasza:
Kedves Kérdező! Igazad volt. Csütörtökön kibuktam, pénteken délben éreztem kapar a torkom, hazajöttem lefeküdtem, péntek estétől influenza jellegű tüneteim voltak, végtagzsibbadás (hozzáteszem szinte soha nem vagyok beteg, nem is emlékszem mikor volt lázam, évekkel ezelőtt), hőemelkedésem volt pénteken is, tegnap is, de nem ment soha 38 fölé, közben rázott a hideg. Szombat reggel felkeltem nem jött meg (pedig mindig pontos szokott lenni, és már pénteken jelét szokta adni), csináltam egy tesztet, negatív lett (X-epil,2dbos,dmben vásárolt), pedig éreztem hogy valami van. Ma reggel felkeltem,ma sem jött meg, párom hozott a gyógyszertárból (kértem, hogy 10-es érzékenységű drágább tesztet vegyen, de csak ilyet tudtak adni) 3 dbos Maria Romed tesztet, 25ös érzékenységű, na gondoltam, ez még lehet nem fogja kimutatni, ha van is valami, meg, lehet csak becsap a természet és késik (nem akartam beleélni magam) na de lényeg, hogy megcsináltam,és 2 csíkos lett, még halványabb mint az első csík, de határozottan ott van. Szóval máig, a nemvárt második napjáig nekem nem mutatott semmit. Valójában fel sem tudom fogni! Hihetetlennek tűnik!!! :-)
2012. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
nekem nem jott meg nov. 30an kellett volna. tesztjeim negativak lettek. voltam orvosnal es kiderult hogy kimaradt egy ciklus, de latta hogy kezd erni egy petesejt. azt mondta penteken lesz peteeres! Remelem sikerul, de en sem tudok masra sem gondolni! Szurkolok mindenkinek aki decemberre nem varja!
2012. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:

Aki november 26-ra nem várta: szurkolok neked!!


Vivien aki pozitívat tesztelt: Gratulálok! Kb. én is ezt érezném, ha pozitívat tesztelnék, hogy HIHETETLEN! :)


Rólam annyit, hogy mára nem vártam és lássatok csodát: nem jött meg! Pedig soha nem szokott késni 1 napot se!

Na de lehet, most késik, tuti nem baba, hiszen már 3 éve nem jön össze, miért lenne most szerencsém??


Várok tovább, biztos, majd holnap fog és ezúttal késik, most először a mensim...

Tünetem csak annyi, hogy picit fájnak a melleim.


R.

2012. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

Aki nov. 26-ára nem várta csak annyit tudok írni: AZTAAAA nem semmi, h eddig bírtod, én biztos hamarabb fogom nem bírok annyit várni...

Vivien GRATULÁLOK ez fantasztikus :) mondtam én

Kedves utolsó szurkolok a pozitív teszthez!

Lassan eljön az én időm is:)

2012. dec. 9. 19:39
 49/90 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Mivel nekem rendszertelen a mensim, csak kb tudom meghatározni, hogy mikor jön meg (átlagban 38 naposak), igy a jövőhét végefelé nem várom. Tüneteim csak annyi volt, hogy tegnap óta fáj a petefészkem, hol jobb hol bal oldalt. Másfél hete úgy érzem magam mintha meg lennék fázva, orrom be van dugulva és gyakran járok pisilni.

Ma a túrós zserbótól hányingerem volt, pedig imádom, nem is izlett úgy igazából. Alig ettem ma és fel vagyokk fúvódva. Nem akaorm bebeszélni magamnak, hogy terhesség, mert félek az újabb csalódástól. Elvileg a 9. dpo-n vagyok. Hőm ingadozik.

Sonia.

2012. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 TeLány ***** válasza:

Gratul a pozi teszhez! :)

Nálam nem is tudom mi van..Egy olyan 4-5 napja be van dugulva az orrom, de nem vagyok beteg semmim nem fj. Melleim kicsit érzékenyek. Ma éjjel arra ébredtem, hgyo fáj a fejem..ritkán szokott nagyon..De nem lettem beteg. Olyan jólenne ha sikerülne..kicsit el vagyok már kámpicsorodva 6 hónapja semmi...azt hittem egyszerű lesz. Egészségesek vagyunk én mozgok, nagyon odafigyelek mit eszek, nem alkoholizálok, sose szívtam elegy slukk cigit se...erre ez van...most lefoglaltam magam..de a karácsonyi otthon létet...bambulni a tévét...nem tudnám lekötni magam semmivel...de ez van...ha ez a hónap is lufi, akkor jövő hónapban veszek LH teszteket, hogy úgy is megnézzem jó napokon gondolom e a termékenységemet. Aki 14 körül nem várja az hogy érzi magát? Megérzések? :)

2012. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!