Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak, ki az aki...

Kedves sorstársak, ki az aki decemberje "nem várja"? Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket, h ne egész nap azon gondolkodjatok, vajon sikerül (t)?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni, megvárjátok, h már késsen vagy már a nemvárt előtt 2-3 nappal?

2012. dec. 3. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves utolsó.remélem nekem sikerülni fog.

Neked pedig sok sikert a következő hónaphoz...(ezek szerint az Úr még nem látná jónak,ha baba kerülne a családba)

2012. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:

Sajnálom lányok, hogy nem sikerült. :(

Én csütörtökön voltam orvosnál és ott kiderült, hogy 5 hetes terhes vagyok. :)

Teljesen stimmelt az időpont amit én számoltam ki.

Mikuláskor tesztelő vagyok.

2012. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó bár én is átélhettem volna már most, de teljes lendülettel állunk a köv. hónap felé vagyis hát a mostani hónap elé...

Kedves utolsó és így h több mint 3 éve nem jön a baba voltatok már orvosnál? mert ez tényleg sok úgymond, tehát h minden rendben van mind a kettőtökkel... és becsülöm a kitartásod!!! sok szerencsét kedves sortársak az elkövetkezőkben, kedves babások gratulálok!!!

2012. dec. 15. 18:57
 74/90 Vivien0314 válasza:
Úgy látom, csak nekem volt szerencsém a hozzászólók közül. Elmondom nekünk mi jött be. Én 28 vagyok párom 36, régebben nem próbálkoztunk bébivel, és most a 3. próbálkozós hónapban sikerült.Mindenkitől én is azt hallottam csak minden másnap, és talán épp ez volt a baj, hogy 2 hónapig "körbelőttük" a dolgokat. Azért nem voltunk együtt a 13. napon, mert nem úgy jött ki a másnap. Ezért 2 hónap után, novemberben voltunk együtt a 11.13.14. napokon. Nekem szerencsém volt, mert épp 28 naposak a ciklusaim, és a 13. napi együttlétből 14.-en ott vártak a kisfickók. Szerintem ez a sperma a nőben akár 72 óráig életképes dolog nem mindenkinél jöhet be. Tanácsolják a terhesvitaminok teherbeesés előtti elkezdését, én 3 hónapja szedem a gravidát, szeptemberben kezdtem, nov.24-én fogant a baba. Vettem folsavat gyógyszertárban, és szedtem magnéziumot is, mert stresszes munkahelyen dolgozom. Ami még bevált, előző 2 hónapban fel- fel emeltem aktus után a csípőm, és sokáig vízszintesben maradtam, de novemberben aktus után, nem kevesebb, mint 20 perc gyertya. Nem volt sem cigi, sem alkoholfogyasztás. Nem tudom ezek hozzájárultak -e a sikerhez, és a gyertya hallatán pár hónapja én is felnevettem, de úgy voltam vele kipróbálom, és nem bánom, mert hogy hozzájárult vagy nem a sikerhez, azt már nem tudom meg, de nem bánom. A sógornőm és a tesóm sógornője is így esett teherbe, és tudom mit gondoltok, amit én is gondoltam, mikor ajánlották, ha ez kellene, akkor az emberiség rég kihalt volna. Most azt mondom mégis lehet benne valami. Azóta több tesztet is csináltam, mert még mindig alig hiszem el, hogy ilyen szerencsések vagyunk, de mind pozitív. Dokihoz 7-8. hetes kor előtt nem ajánlják, hogy menjen a kismama (az utolsó mensitől számítja a doki a heteket, ami nekem nov.10 volt. Azért írtam le az én tapasztalatomat, hátha valakinek segíthetek vele! Szívből kívánom mindenkinek, hogy sikerüljön! Ilyen családokba kellene, hogy szülessenek a bébik, ahol ennyire vágynak rá!
2012. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 Vivien0314 válasza:
Bocsánat elírtam, látom volt rajtam kívül még egy pozitív tesztelő. Nekem Mikuláskor még a teszt nem mutatta ki, csak 9.én, a nemvártat követő napon halványan! Szívből gratulálok! Akkor kb. egy időpontra leszünk kiírva. Kalkulátorok nekem aug.17.-ét hoznak. :-)
2012. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 A kérdező kommentje:
Köszi Vivien:) Én is hasonlóképpen csinálom, de ugye nekünk még csak ez volt az első próba úgyhogy még van idő...énis gravidát szedek már másfél hónapja, úgyhogy következőleg csak sikerül...gratulálok neked :)
2012. dec. 15. 22:04
 77/90 anonim ***** válasza:
Vivien0314 igen kb. Mondjuk még pontosan nem tudom a szülésem dátumát, mert én menszi szerint 1 héttel fiatalabb a terhességem. Mondjuk én tudtam is, hogy akkor volt ovum.
2012. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 Vivien0314 válasza:
Én csak a jelekből tudtam, hogy 23-24 között volt az ovum. Én is neten néztem, minden kalkulátor, aug.17-re hozza a várható szülést. Neked van valamilyen tüneted? Mert én semmit nem érzek, szinte semmi tünetem nincs még, hasam fájdogál néha, feszítget, mintha ma már kicsit émelyegtem volna a lángos illatától, de lehet csak bebeszélem.
2012. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Szintén az első vagyok :)

Nos változott a helyzet picit,már kb 2napja nem szurkált az alhasam, viszont ma reggel arra keltem,hogy megjött,mert úgy elkezdtem görcsölni,de semmi.A mell fájdalom/érzékenység megmaradt és ma

a közérzetem is rossz volt,unott,fáradt,éhes voltam,de nem kívántam a kaját ilyesmi... szerintetek?



A

2012. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:
Nah akkor még neked is bejöhet, hát mi meg egy héten belül állunk neki az újabb projektnek, amit szintén nehéz kivárni, de legalább most újítunk itthon meg a munkám is sok így semmire nincs időm úgyhogy repül az idő:))
2012. dec. 17. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!