Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak ki az aki...

Kedves sorstársak ki az aki januárra "nem várja"?

Figyelt kérdés
Várom a decemberben nyitott kérdésemben válaszolók újabb hozzászólásait, akik most januárra nem várják, ill. mindazokat akik ebben a cipőben járnak...
2012. dec. 29. 21:23
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mi pont Pécs és Szeged között vagyunk, Baján. A pécsibe szeretnék menni, nagyon jókat hallottam róluk, de biztos a szegedi is jó.
2013. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 anonim ***** válasza:
Én nem várom nagyon:-) de mindent megteszünk, hogy ne is legyen:-))) olyan mintha meg akarna jönni... De persze még van vagy 12 napom a nem vártig:-) szurkolok nagyon mindenkinek:-)
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/168 anonim ***** válasza:
11-es vagyok! :) Nekem tuti, hogy meg fog jönni, mert már pár napja annyira feszülnek a melleim, hogy szinte szétrobbannak. :( Most viszont venni fogok ovulációs tesztet, hátha azzal sikerül.
2013. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/168 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok a 24. napon, annyi tünet h fel vagyok puffadva de tényleg, nem emlékszem h nekem szokott e ilyen lenni, de végülis nem foglalkozom vele... De képzeljétek, ugye vettem Predictor early tesztet és tegnap néztem utána h egy nagy rakás trutyi:) már mint ezt írják nagyon sokan, h nagyon sok az álpozitív eredmény, van akinek rendesen mutatott negatívat meg pozitívat is, de sok a hamis erdmény. Szóval gyorsan be is szereztem egy másikat is tartalékba, mert a pozitívat mutat meg tudjak nézni egy másikat egy napra rá ne hogy előre nagy legyen az öröm. Ezért kérem a segítségetek, h ti használtátok már ezt a tesztet? Predictor Early 999 Ft-ba kerül a Rossmanba. Azért ellövöm majd meglátjuk...Tehát vélemények?
2013. jan. 6. 15:33
 85/168 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszertárban kérj extra érzékenységű tesztet:-) ha 3at veszel tuti igaz lesz az eredmény :)))) istenem, nehogy meg jöjjön:D
2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/168 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok h ne hogy megjöjjön, de nekem ugyan olyan érzésem van mint múltkor, ma este is ez a meg fog jönni érzés...fáj a hasam alja, de tényleg ez nem képzelt tünet, de nekem szerintem tényleg azt jelzi h meg fog jönni...
2013. jan. 6. 21:17
 87/168 anonim ***** válasza:

Előtted kommentelő vagyok. :) nyugi...ameddig nem jött meg, addig nincs "baj":-) de, ha meg is megjönne, gondolj arra (en mindig ezt teszem), hogy majd következő hónap, és sikerülni fog:-) en nagyon nem értem most a szervezetemet, hiszen meg pontosan 16 nap van menstruacioig, de olyasmi mintha meg akarna jonni, de más. Felfazasra is gyanakszok,de az sem ilyen. A melleim érzékenyebbek, de nem fajnak annyira. Csak most volt a peteérésem illetve meg ma is...elvileg. Utána olvastam, hogy menstruacio elott par nappal lehetséges e ...es a hamar választ kaptam, hogy igen. Bár ily egyszerű lenne...de azert gólya úr szulinapomra 29.re hozhatna meglepit;) kitartást mindenkinek, pozi tesztet nekünk:) most mar nevet is írok


Viki/24

2013. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/168 A kérdező kommentje:
Köszi Viki igen akkor van veszve ha megjött, én úgy döntöttem szerdán teszt azzal a becsapós tesztel, ha nega akkor menses "nem" várás, ha pozi akkor péntek teszt a másikkal:)
2013. jan. 6. 22:53
 89/168 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok neked, írj majd!!!! :)Tesztet csináld meg szerintem nyugodtan holnap!!! Viki
2013. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma voltam nogyogyaszomnal,mert alul mint írtam, elég fura a hasam...olyan mintha meg akarna jonni, neha keveredik a felfazassal. De nem faj vizelesnel, es nem is gennyes a vizeletem. Nem szúr semmi. Az orvosnak mondtam, hogy szeretnénk babát, csinált rakszurest. O felírt nekem egy gyógyszert felfazasra. De en tudom, hogy nem vagyok felfazva...voltam mar...es az borzalmas!!!!!! Annyit mondott, hogy ne aztassam magamat a kádban. Tudtommal a felfazasra javasolni szoktak a forró fürdőt, o meg kijelentette hogy Ne! Lehet megyek majd másikhoz.

Kérdező hogy vagy???


Viki

2013. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!