Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak ki az aki...

Kedves sorstársak ki az aki januárra "nem várja"?

Figyelt kérdés
Várom a decemberben nyitott kérdésemben válaszolók újabb hozzászólásait, akik most januárra nem várják, ill. mindazokat akik ebben a cipőben járnak...
2012. dec. 29. 21:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/168 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok mindenkinek:) Olyan szép lenne nekünk is végre egy pozitív teszt, már alig várom 6 nap és megtudom:))
2013. jan. 3. 16:33
 52/168 anonim ***** válasza:
Első vagyok, aki holnap tesztel. Nekem nem fáj a cicim, az baj?? Mert mindenkinek fáj kezdetben, legalábbis ezt olvasom.
2013. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/168 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj,van akinek semmi jele. Nekem csak hasfeszülès puffadás volt a jellemzõ az elsõ hetekben, lányomnál. Majd a 8.hèttöl a hányinger. Én 7-re nem várom, feszül a hasam,remèlemsikerült ès velünk is marad.
2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/168 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 12-es vagyok. Ma (nem)kellene megjönnie. Biztosan nem is fog, mert előtte már napokkal görcsölgetni szoktam és ez egyáltalán nem volt még. Elég bő folyásom van -mensi előtt mindig "száraz" napjaim szoktak lenni, nyomásra kissé érzékenyek a melleim, 2 napja éreztem 1-1 pillanatra 2 nagy szúrást a petefészkem felől -de akkorát, hogy majdnem összerogytam- meg 2 nappal ezelőtt kb. 3 napig fájt a bal csípőm -sosem volt még ilyen. Szóval szurkoljatok, hátha sikerült! Még várok pár napot a teszttel.
2013. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/168 anonim ***** válasza:

12-es, szorítok:)

nekem 13-15 kell megjönnie, vagyis inkább nem KELL:)

nekem tegnap és előtte az egész alhasam fájt, meg a derekam, mikor meg akar jönni, de egyelőre ennyi

hátha jelent valamit...!

2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/168 A kérdező kommentje:
Nekem már nincs egy hetem se:) de még nincs semmi tünetem, de múltkor képzeljétek volt, meg mertem volna esküdni h tutti beágyazódás, mindent úgy éreztem mint ahogy a nagy könyvben meg van írva, de rá 4 napra megjött, nem értettem és most sem értem mi lehetett mert sosem éreztem menses előtt ilyet azért is reménykedtem. De sajna semmi, én tanulva az előzőből most nem figyelek annyira a testi tünetekre:) Mindenkinek szurkolok. Aki mára nem várja neki hajrá:)Én próbálom húzni majd a tesztelést csak az a baj h nekem még annyira nem állt be a gyógyszer abbahagyása óta napra pontosra, utoljára 26 napos volt de amúgy világ életembe 28. Tehát 26szerint 9-e szerda, 28szerint 11péntek, csüt. akartam tesztelni de megpróbálom megállni h legalább a pénteket várjam meg:)
2013. jan. 4. 15:43
 57/168 anonim ***** válasza:

Nekem nem pontos a ciklusom. Átlagban 30 napos +-3nap. Az elmúlt 5 hónapban 27-28. napra jött meg. Most a 32. napnál járok és mensinek semmi jele :)

(12-es voltam)

2013. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/168 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ismét 12-es vagyok. Nem bírtam ki és teszteltem egy ugyan halvány, de egyértelmű pozitívat!!! Nagyon boldog vagyok; és szorítok mindenkiért, hogy ugyanígy örülhessetek Ti is!

(Ez volt a 9. próbálkozós hónapunk)

2013. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/168 anonim ***** válasza:
úúúúúú 12-es :-)))) nagyon örülök :-)
2013. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/168 petera6 ***** válasza:
12-es! Ez szuper hír, nagyon gratulálok!! Remélem ez a hónap sokunknak hoz ilyen hírt :)
2013. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!