Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak ki az aki...

Kedves sorstársak ki az aki januárra "nem várja"?

Figyelt kérdés
Várom a decemberben nyitott kérdésemben válaszolók újabb hozzászólásait, akik most januárra nem várják, ill. mindazokat akik ebben a cipőben járnak...
2012. dec. 29. 21:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/168 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Ovulációs tesztet használtam, először. Szépen mutatta a peteérét. Mikor már halványan látszott a csík, akkor beleadtunk mindent :) És még az első negatív napon is együtt voltunk.

Beágyazódásnak semmi jelét nem éreztem. Csak szerdán, mikor teszteltem, elkezdett reggel nagyon fájni a hasam. olyan volt mintha meg akarna jönni. Ez azóta is megvan és rettenetesen fel vagyok puffadva. A melleim is fájdogálnak.


Mindenkinek szurkolok!!! És azért ti is szorítsatok nekünk :)

2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/168 petera6 ***** válasza:

Első: Nem akarod valahogy nézni vagy netán orvossal nézetni a pé-t? Vizsgálatokon voltál? Vagy nem szeretnétek menni? Bocs, hogy ezeket kérdezem, sok közöm nincs hozzá, csak olvasom (meg érthető is), hogy mennyire letör a sokadik sikertelen hónap.


8-as: Köszi a részletesebb leírást. Én is azt találtam ki, hogy ha ez a hónap nem jön össze, akkor ovu tesztezni fogok. Múlt hónapban próbáltam, csak nem jött meg időben a küldemény, így nem tudom, hogy lecsúsztam a teszteléssel vagy egyáltalán nem is volt. Én nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen. Elhiszem, hogy ilyenkor az ember egyszer megkönnyebbül, mert ott a pozitív teszt, de közben meg tudod, hogy még vár egy halom uh, ahol mindig izgulhat az ember. Mész korai uh-ra is vagy majd amikor már szívhang is lesz?

2013. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/168 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Voltam már vizsgálatokon, elvileg minden rendben van, ezért viselem nehezen, hogy már megint nem jött össze. Még fél évet várunk, de utána felkeresünk egy meddőségi központot (előbb nem tudunk)

2013. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/168 petera6 ***** válasza:
Első: Szerintem jó ötlet, hogy tovább léptek, és felkerestek egy meddőségit, ott biztosan tudnak majd segíteni. Sőt addig ugye akár össze is jöhet spontán. Amúgy két barátnőm is már elindult a meddőségis vizsgálatokon, és mindkettőnek az átfújás hozta meg már rákövetkező hónapban a sikert. Tehát nem kellett 800 kiló hormon, mesterséges cuccok, "csak" ez a vizsgálat.
2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/168 anonim ***** válasza:

petera6: Olyan kedves vagy! Köszönöm, hogy vigasztalsz, rettentően vágyom már egy kisbabára! Én is ebben reménykedem, hogy addig spontán összejön, elkezdek aviva tornázni, búzacsíra ezerrel és próbálok nem görcsölni rá! Hátha! :)

EGy ismerősömnek hármasikrei lettek, abból a meddőségi centrumból, ahova készülünk majd! :)

2013. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/168 petera6 ***** válasza:
79%
fú, a hármas ikrek..az naggyon sok :) Azért jó amúgy meddőségibe menni, mert olyan vizsgálatokon kell keresztül menned, amiket egy sima nőgyógyász nem csináltat meg. Szóval kiderülhet, hogy mondjuk valami apróságra kell csak odafigyelni. És az átfúvás tényleg sok nőnek megoldás. Tudom, hogy az ember nem szívesen megy ilyen intézménybe, de ha nem jön csak simán a baba, akkor muszáj. Szorítok neked!
2013. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/168 anonim ***** válasza:
petera6: Köszönöm! Ha sikerült, megírom!:)
2013. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/168 petera6 ***** válasza:
Mindenképp, várom a jó hírről az üzeneted! :)
2013. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/168 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A 21. vagyok. Nekem valószínűleg nem volt peteérésem. Ilyen a görbém: [link]

Nem szabad feladni! 1.válaszoló menjetek meddőségi központba. Mi 4 éve szenvedünk első babánkért. 3 hónapja járunk szegere. Nagyon bízok az inszemben, habár az első nem sikerült.

Aki pozit tesztelt annak jó egészséget és boldog probléma mentes babavárást kívánok!

Momo

2013. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/168 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam. nam szegere, hanem Szegedre
2013. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!