Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak ki az aki...

Kedves sorstársak ki az aki januárra "nem várja"?

Figyelt kérdés
Várom a decemberben nyitott kérdésemben válaszolók újabb hozzászólásait, akik most januárra nem várják, ill. mindazokat akik ebben a cipőben járnak...
2012. dec. 29. 21:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/168 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, én meg negát teszteltem, ez a 24-ik hónap. :(

Kezdek belenyugodni, hogy nem lesz, mert már a világon mindent kipróbáltunk.

Úgyhogy én felfüggesztem a baba-témát mert nem akarok lelkileg tönkremenni és a férjemet sem teszem ki többet a depimnek.

Mindenkinek sok sikert a babához! A pozisoknak gratulálok és boldog babavárást!

2013. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/168 anonim ***** válasza:

8-es vagyok


Most teszteltem X-epillel. Nagyon szép, erős pozi lett (27.ciklusnap):D:D:D Nagyon boldogok vagyunk.

Remélem most nem lesz semmi gond, és ez a pici velünk marad.


Szurkolok mindenkinek!!!

2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/168 anonim ***** válasza:

8-as, gratulálok :)


kedves tesztelők :) nekem kicsit több, mint egy hét múlva lesz a "nagy" nap, legyetek szívesek drukkolni!


kérdező, ne keseredj el, lehet az lesz a jó, ha úgy gondolod, feladod, és akkor jön a baba! vizsgálatokon voltatok? lombik baba?

2013. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/168 petera6 ***** válasza:

Első: Azt írta, hogy 8-9-re nem várod. Biztosan tudod, hogy mikor volt pé-d? Mert ha netán később, mint 14 nap, akkor nem tuti, hogy 5-én kimutatja a teszt, nem?


8-as: Gratulálok! Ma baba eső van? :D És ahhoz külön gratu, hogy kibírtad a 27. napig tesztelés nélkül :)

2013. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/168 anonim ***** válasza:

Már teszteltem egyszer szerdán, 20-as teszttel, ami halvány pozi lett. De azóta kibírtam, és csak ma teszteltem újra :)


Majd ha doki megerősíti uh-n és túl leszek a 12. hetin is, csak akkor fogok lenyugodni.


8-as vagyok

2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/168 petera6 ***** válasza:
8-as. Nanana, akkor nem is voltál annyira ügyi :) Így is jó persze, a lényeg az eredmény! Volt amúgy bármi jel a teszt előtt? Peteérést nézted valamivel, volt valami taktika?
2013. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/168 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, a 24 hónapos sikertelenséget!! Elhiszem h most kis pihi lesz...

Kedves 63-as nem én voltam aki negát tesztelt, én még csak jövőhétre nem várom!

8as gratulálok :) Tényleg ez nagyon jó szuper, nekem még 5 nap a tesztig 28-as ciklusnapon fogok tesztelni :) Már alig bírom kivárni, tényleg! Ma vagyok a 23. napon. Utoljára 26napra jött meg...

2013. jan. 5. 17:44
 68/168 A kérdező kommentje:
8as arra vagyok én is kiváncsi h te érezted a beágyazódást valami jel amiből arra következtettél h most sikerült, ill. a beágyazódási vérzés ilyenek voltak e, nekem elméletileg holnaptól zajlik a beágyazódás :) köszi
2013. jan. 5. 17:49
 69/168 anonim ***** válasza:
Első vok! Nem tudom pontosan mikor volt, lehet, hogy nem is volt, fogalmam sincs. De már érzem a mensis görcsöket, és medilabbal teszteltem, ami azt írja, hogy két nappal mensi előtt már kimutatja.
2013. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/168 anonim ***** válasza:
63-as vagyok, bocsi, elsőt kevertem a kérdezővel:-)
2013. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!