Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudnátok mondani...

Lányok tudnátok mondani valami biztatót? Ha jó ha rossz, csak valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja késik a menstruációm (dec. 9.,jan. 8., jan. 30.-ekkor volt meg). A fura az,hogy eddig mensi előtt mindig éreztem ha meg akar jönni(furán hányinger,hasmenés,hasszurka,szédülés,mellfájdalom). Most az ovu óta semmi tünet nem volt. Az esetleges beágyazódás napján fejfájásom volt minden reggel 3-4 napig,majd eljött a nem várt napja. (Lehet nem volt köze hozzá a fejfájásnak.) Szóval nem jött meg az esedékes napon,azóta sincs tünetem. A nem várt napján nagyon mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt és most néha érzek egy kicsi jobb oldali feszülést,szurkálást de nem vészes. :)



2013. febr. 28. 11:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Nálam csak annyi van, hogy egyfolytában ennék, és mensi szerű tüneteim is vannak. Nem görcsölgetés, hanem olyan mindjártmegjön érzés. Pisilni is sűrűbben járok, de ez szerintem csak agyi alapon van, hogy megbizonyosodjam arról, tényleg nem jött meg.
2013. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Az nálam is én is ennék,de csak 1-2 kanálig jutok el,és utána rosszul vagyok a kajától,meg a szagától. Vicces de tegnap 3 hamburgert ettem meg,én csináltam,és semmi ízét nem éreztem,a párom szerint olyan sós lett h 4 liter üdítő kellett hozzá,de hát én nem gondoltam,mert nem éreztem az ízét,én még raktam volna bele sót,de se a húsnak,se majonéz,ketchup semminek nem volt íze,az én szám és ízlelőbimbóim szerint :D :DDDDD Utána viszont mentem hányni mert nem bírta a gyomrom.

:)))

2013. febr. 28. 15:57
 33/45 anonim ***** válasza:
Bennem minden megmarad. Sajnos. :(
2013. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
De az,hogy megmarad az jó táplálod a babucit is. :) Nézd a jó oldalát..én viszont az is lehet h terhes vagyok és minden kijön szóval ha kiderül h igen baba akkor orvos egyből,mert így semmi nem marad meg bennem,nincs is mivel tápláljam se őt ,de magamat sem és persze ezért is ennék egyfolytában. :)
2013. febr. 28. 16:20
 35/45 anonim ***** válasza:
Aha, tök jó! A kisfiammal ugyanígy voltam, 35 kilót híztam a végére.
2013. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el szedni terhesvitamint. Ha babát várszakkor jó, ha mégsem, akkor sem ártottál vele. Így kiküszöbölöd kicsit a hányást.
2013. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Hm...akkor mégsem jó ,én csak azért mondtam mert jobb szerintem mint kihányni mindent amit megeszel. :/

Nem akartalak ezzel megbántani. :)

Igen az lesz majd veszek valamit utána kérdezek melyik lenne a legjobb köszönöm :)

2013. febr. 28. 16:49
 38/45 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked,hogy a következő teszted már pozitiv legyen!

3 gyerekes anyuka

2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!!!!! Jahj Lányok olyan ideges vagyok,ami nem jó ha baba van ,de a páromat áthelyezték. Ami azt jelenti,hogy havi 100 ezret fog keresni :( Nekem nincs munkám 4 hónapja,mert befuccsolt a cég ahol dolgoztam. Mivel volt anno vállalkozás anyuéknak ami 5 éve sajnos csődbe ment,így nem dolgoztam papír szerint,csak ott,feketén.Jó nagy hülyeség volt.

Azóta 8 hónapot dolgoztam ennél a cégnél,sehova nem sikerül bekerülni,nincs munka. Anyósomnál élünk,még a lakás nem jött össze,mert hitelt nem szeretnék felvenni. Szóval ha most baba van akkor egyben boldogság mert 3 éve szeretnék,de most miből lesz megoldva az élete,életünk. :((((( Reggel tesztelek azért :) Örülnénk neki de most kicsit gondba is lennénk,szülői segítség nincs. :/ Jah és még egy hír lehet a hugom is terhes. :D neki is 4 napja,hogy nem jön meg,ő hnap után tesztel. :)))

2013. febr. 28. 20:37
 40/45 anonim ***** válasza:
Mi is régóta próbálkozunk párommal,és most nekem is 10napja késik,vannak tünetek is,borzasztón fáj a derekam,szédülök,és én sem kívánok a savanyúságon kívül szinte semmit.Reggel megyek tesztért :) írj hogy babuci van e :) aztán ha megvan az eredmény én is írok :) Adri
2013. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!