Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudnátok mondani...

Lányok tudnátok mondani valami biztatót? Ha jó ha rossz, csak valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja késik a menstruációm (dec. 9.,jan. 8., jan. 30.-ekkor volt meg). A fura az,hogy eddig mensi előtt mindig éreztem ha meg akar jönni(furán hányinger,hasmenés,hasszurka,szédülés,mellfájdalom). Most az ovu óta semmi tünet nem volt. Az esetleges beágyazódás napján fejfájásom volt minden reggel 3-4 napig,majd eljött a nem várt napja. (Lehet nem volt köze hozzá a fejfájásnak.) Szóval nem jött meg az esedékes napon,azóta sincs tünetem. A nem várt napján nagyon mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt és most néha érzek egy kicsi jobb oldali feszülést,szurkálást de nem vészes. :)



2013. febr. 28. 11:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Adri vagyok,nekem sajnos negatív :( de neked szurkolok tovább :)
2013. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Tegnap csináltam tesztet reggel,mivel 25ös volt itthon azt csináltam meg,és nem egyből de olyan 6 perc múlva ki is jött,igaz halványkán a 2.csík. :)))) Azaz,ha 10es lett volna lett rendesen látszódna,mindegy jövőhéten csinálok egyet 10sel. :D

Mindenkinek köszi a drukkot és megírom a jövőhéten ,hogy mi a helyzet. :) Am örülök neki,de csak egyedül én,a párom nem,na ez most nagyon jól jött. Tudjátok a munkahelye miatt,mert 100ezerből nem lehet gyereket is nevelni,meg mi kettőnknek is megélni. De én megszeretném tartani,mert 3 éve próbálkozunk,most meg úgy néz ki baba van,erre a párom kiborult ami érthető,de így a munkahely miatt már nem örül neki,és nem akarja!!! :(((((((((( Nagyon fáj ez!! Mert szeretem őt nagyon és ő az igazi,de most mit tegyek,nem ölhetem meg a gyerekem,ha már ennyit küzdöttem érte és ő is ,hogy megfogant!!! :)))) Mindenkinek szép estét hétfőn jelentkezem!!! :) Betti

Adri sajnálom,de új hónap,új remény ahogy mondani szokták. :))))))))

2013. márc. 2. 19:30
 43/45 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

A párodról: egyszer amikor azt hittem, hogy terhes vagyok (nem bebeszéltem magamnak, hanem hirtelen tényleg azt hittem) bár már próbálkoztunk, olyan pánikrohamom lett hogy nekünk még nem való baba, éretlenek vagyunk, nem építettük fel az életünket stbstb (úgy, hogy 28 évesek vagyunk, mindketten nagyon jól keresünk, van lakásunk, családi háttér, minden megvan tényleg), egész éjjel bőgtem. Pedig szerettem volna már akkor is gyereket. Szerintem ez elmúlik majd nála is, és örülni fog. Minden rendbe jön. Én szurkolok nektek!

2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Köszike nagyon aranyos vagy,jól esik!!! :)

Na azt hiszem első tünet meg is jelent,bár kicsit aggasztó. Tegnap este megkívántam a rántott csirkemell+savanyúságot kenyérrel :D Na utána pár óra és olyan hasfájás jött rám,de nem petefészek fájdalom,hanem inkább hascsikarás,szélgörcs de nem tudtam wcre menni,na ez tart azóta is de már nem fáj annyira. :D Tudnátok mondani valamit mit vehetek be ilyenkor? Gyógyszert nem nagyon merek...:S

2013. márc. 3. 12:56
 45/45 anonim ***** válasza:
Espumisan-t vehetsz be, azt szabad. És inkább kis mennyiségeket egyél többször. Azt hiszem ezt a tünetet most nem is annyira a baba okozta nálad, hanem az egyebek miatti feszültség.
2013. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!