Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudnátok mondani...

Lányok tudnátok mondani valami biztatót? Ha jó ha rossz, csak valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja késik a menstruációm (dec. 9.,jan. 8., jan. 30.-ekkor volt meg). A fura az,hogy eddig mensi előtt mindig éreztem ha meg akar jönni(furán hányinger,hasmenés,hasszurka,szédülés,mellfájdalom). Most az ovu óta semmi tünet nem volt. Az esetleges beágyazódás napján fejfájásom volt minden reggel 3-4 napig,majd eljött a nem várt napja. (Lehet nem volt köze hozzá a fejfájásnak.) Szóval nem jött meg az esedékes napon,azóta sincs tünetem. A nem várt napján nagyon mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt és most néha érzek egy kicsi jobb oldali feszülést,szurkálást de nem vészes. :)



2013. febr. 28. 11:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Pisilhetsz egyet délután. Ki kell, hogy mutassa.

Írd meg a fejleményeket.

1.voltam.

2013. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Okés,mindenképpen!!!! :)

megyek is tesztért és köszike a válaszokat úgy érzem ez kellett hogy meginduljak a tesztekért :D

2013. febr. 28. 11:38
 13/45 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy pozitív legyen. :)
2013. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, nagyon várom az eredményt! :)
2013. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Először is: tudom milyen várni a babára, így hát leszögezném, hogy nagyon drukkolok neked, hogy pozitív legyen a holnapi teszt.

Másodszor viszont: hány naposak a ciklusaid? Mire alapozod a 4 nap késést? Mert a dec. 9-vel kezdődő ciklusod 30 napos volt, ha jól számolom, utána a jnaur 8-val kezdődő pedig 22 napos... Ekkora eltérés nem igazán "megengedett". Ha véletlenül megjön, szerintem érdemes lenne elmenni nézetni egy hormonsort!

Mint már írtam, nagyon szurkolok, nyugodtan tesztelj holnap, de ha véletlenül negatív, akkor sincs minden veszve, mert lehet, hogy 30 napos a ciklusod most és akkor csak holnap kéne megjönnie.

2013. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek a drukkot,indulok már a tesztekért csak a kulcsom keresem :D Még azt is elfelejtettem hova raktam,de megyek.

Utolsó válaszoló Köszike Neked is igen tudom ,hogy 30 de ott abban a hónapban mivel nem akartunk betegek lenni,a gyógyszertárban mondta a nőcike,hogy vegyek citromot (ne gyógyszereket szedjünk össze-vissza ) mert az tele van vitaminokkal.Így is tettem aztán utána kapcsoltam,hogy az viszont késlelteti hogy megjöjjön. Én hülye....na mindegy hibáiból tanul az ember,szóval ott felborult egy kicsit azért lett 30 napos. Amúgy 26-27 nap,ciklus.hu-n vezettem múlt évben de mivel sikertelen volt abba hagytam. De a múlt év végig 26-27 és volt 2 hónap ami 28 napos volt.

2013. febr. 28. 11:56
 17/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Így már érthető. Szurkolok nagyon! És tényleg nem bántásból írtam, csak hiányzott néhány info és nem akartam hiú ábrándokat ébreszteni...
2013. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Semmi baj érthető :) Jah egy kérdés nem tudom tudtok-e segíteni még ebben,nem vagyok felfújódva,nincs puffadás. Ezek a buborékolásos dolgok mik a köldököm alatt 4-5 centire??? Még soha nem éreztem,mi lehet ez? Lehet bélmozgás?! Bár az fura lenne mert nem vagyok felpuffadva és tegnap este is éreztem. :/ Érdekes dolog ..:D
2013. febr. 28. 12:02
 19/45 A kérdező kommentje:
Rá kerestem még reggel hátha írnak vmit,gondoltam biztos vmit ehettem de azt írta valaki h vmi növekvés vagy mi. A méh nő ,mivel elég vékonyka vagyok így azért érezhetek ilyeneket...:/ De ez ilyen korán nem hiszem. :/
2013. febr. 28. 12:04
 20/45 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok. Az jó jel :) Sokan mondták már hogy ezt érezték mikor babások voltak :)
2013. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!