Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudnátok mondani...

Lányok tudnátok mondani valami biztatót? Ha jó ha rossz, csak valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja késik a menstruációm (dec. 9.,jan. 8., jan. 30.-ekkor volt meg). A fura az,hogy eddig mensi előtt mindig éreztem ha meg akar jönni(furán hányinger,hasmenés,hasszurka,szédülés,mellfájdalom). Most az ovu óta semmi tünet nem volt. Az esetleges beágyazódás napján fejfájásom volt minden reggel 3-4 napig,majd eljött a nem várt napja. (Lehet nem volt köze hozzá a fejfájásnak.) Szóval nem jött meg az esedékes napon,azóta sincs tünetem. A nem várt napján nagyon mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt és most néha érzek egy kicsi jobb oldali feszülést,szurkálást de nem vészes. :)



2013. febr. 28. 11:25
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Megcsináltam de még olyan semmike,negatív. :( Nem keseredek el mert tudom,vagyis érzem,hogy baba van a dologban.

Lehet,hogy befolyásolta az is,hogy:

1.Reggeli kávé(nem kevés),kaja. Bár ez így fura lenne,de lehet.

2.Ha mondjuk mégsem 26 naposnak veszem a ciklusom,hanem 28nak akkor tegnap óta nem jött meg és korai volt.

3.Olcsó teszt,lehet nem jó. Bár ez is olyan,hogy olcsó nem olcsó,ki kell mutatnia.

4.25-ös érzékenységű volt csak és lehet 10es kellett volna.


Tehát ennyi,lehet nincs baba,lehet korai,lehet rossz a teszt,lehet 10es kellett volna. Na de lehet csak álmodozok és 3 év után most hiú ábrándokba ringatom magam. De akk is azt érzem,hogy most sikerült. :( :)

2013. febr. 28. 13:08
 22/45 anonim ***** válasza:
A "jelek" bíztatóak, de tényleg ne éld még bele magadat. 2-3 nap múlva már talán okosabb lehetsz, és reggeli pisiből tesztelj 10-essel. Drukk!:)
2013. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Okés. Köszike :)
2013. febr. 28. 13:23
 24/45 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok, amíg nem jön meg, van remény. Reggeli pisiből tesztelj két nap múlva már lehet kicsattansz az örömtől. Én ezt kívánom:)
2013. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
semmi mensi érzés....néha kicsit nyom alul de nem fájdalmas és pár percig tart :) jah most ettem csináltam pörköltet megcsináltam,ettem pár kanálnyit azt éreztem tele vagyok pedig alig ettem most meg undorodom tőle :) köszike a drukkot pár nap és írok mi lett
2013. febr. 28. 14:44
 26/45 anonim ***** válasza:

Nekem az első és egyetlen terhes tünetem az volt, hogy nem kívántam a kávét!!!! Pedig óriási kávé ivő vagyok egyébként.

Ikreket szültem.

Csinálj tesztet.

2013. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most olvasom, hogy csináltál tesztet és negatív. Nem , baj csinál pár nap múlva is. A Clearblue jó, megbízható.
2013. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszike sztem korai volt. Vagy nem dután kellett volna és nem 25sel. Meglátjuk pár nap múlva :)
2013. febr. 28. 14:58
 29/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Majdnem hasonló cipőben járunk. Nekem is 01.30 volt az utolsó vérzésem, de nálam mindig 26 naposak a ciklusok.

Ma reggel teszteltem, halovány pozitív lett. Ha Nálad nem 26 nappal számolunk, akkor simán belefér a mai negatív, és majd csak pár nap múlva lesz 2 csíkos a teszted.

Én mindenesetre nagyon szurkolok!

Majd írj eredményt!

2013. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Szia!!!!! Nagy nagy gratula!!! :) Am igen elvileg 26 nap,de most már végképp nem vagyok biztos benne,hogy megvan az 26 lehet h 28 de akk is annak is tegnap lett volna ideje. :) Am ha megfigyeled magad nincs ott a köldököd alatt kb. 5 centire ilyen buborékszerűséged? :D Olyan mintha kis buborékok jönnének mennének ? :D

(nekem semmi olyan tünet nincs ami mensire utalna,nem kívánom az édeset sem,pedig szoktam,se hasfájás nincs olyan mensiszerű,ezért sem értem,hogy lehet negatív mert én megvagyok győződve h baba :D egyszerűen vhogy most érzem 3 év után,hogy sikerült :) De tesztelek 2-3 nap múlva :)

2013. febr. 28. 15:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!