Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptember 5. körülre...

Van aki szeptember 5. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
#1: ilyesmi az enyém is x-epil teszt,te mikor fogsz megint csinálni?
2013. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Szerintem pénteken. A hőm nem nagyon emelkedett, és félek, hogy ez csak szellemcsík a teszten.
2013. aug. 29. 05:24
 23/80 A kérdező kommentje:
Tudsz felrakni képet?
2013. aug. 29. 05:28
 24/80 anonim ***** válasza:
#1:nem fényképeztem le,de el tettem hasonlításként,de már nem csinálok,majd ha esetleg késik...egész nap azt néztem,de már attól tartok én is hogy csak szellemcsík vagy ilyesmi.most is feszült vagyok,mint mielőtt megszokott jönni :/
2013. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:

10es hozzászóló vagyok. Mikor teszteltek újra?

Én ellőttem egyet de nagyon nagyon korán.Természetesen full negatív. Most várok a következővel.Elvileg 2.án kell,hogy megjöjjön.Igazából pontosan nem tudom,átlagosan 30naposak a ciklusaim,de a múlt hónap 36napos lett....valamiért. Első próbálkozós hónapunk a kis tesóval.A peteérésem szerintem 17.-e volt.Utánna kb 5-6 nappal elkezdett fájni a cicim,először enyhén aztán nagyon durván.Most megint enyhébb már.Meg a derekam akar folyton ,,leszakadni,,Fúra mert a cicim ritkán fáj,a derekam meg egyáltalán nem szokott.Mikor kismama voltam a lányommal akkor fájt sokat a derekam.Reménykedem de nem élem bele magam.Ti csináltok hőgörbét?

2013. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:

Én a 18-as válaszoló vagyok. Én is ellőttem ma egy tesztet, nekem talán egy halvány pozitív, aminek örülök, de nem élem bele magam annyira, mert egy kicsit elázott. 28 napos a ciklusom, 3-ára nem várom, de 9. cn-on volt ovum. Nekünk ő lenne az első baba, és nagyon várjuk :)


10-es, szerintem lehet h hamar tesztelhettél :) Szerintem jók a jeleid :) Veled izgulok :D


Én elkezdtem a hőmérőzést, de a párom kiakadt tőle, szóval abbahagytam :) Nem szereti, ha túlságosan figyelem magam :)

2013. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:

10-es vagyok! Igen biztos,hogy nagyon korán teszteltem,nem is értem miért tettem...

Annyira szeretném ha egyből összejött volna :) Neked nagyon NAGYON biztató a halvány teszt :)

2013. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:

Hééé 10-es, az nem 100% hogy nem jött össze, ne legyél elkenődve, nagyon is van esélyed, hogy pozitívat tesztelj :) csak egy kicsit korai volt, hétfő meg 4 nap múlva lesz, szóval :D én nagyon drukkolok neked :)

18-as :)

2013. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kétértelmű voltam,úgy fogalmaztam,hogy elkenődtem,viszont mosolygó jelet raktam.....Véletlenül amúgy. De kb így is érzek.Ha nem fájna a cicim pláne a derekam ennyire nem is ,,kattognék,, rajta.
2013. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én inkább bizakodnék a helyedben, mert van miért :) Írd meg mindenképp, hogy mi van/lett veled! Szurkolok :)
2013. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!