Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptember 5. körülre...

Van aki szeptember 5. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
Persze,megírom :) De tőled is várom a fejleményeket.Drukk Neked és itt Mindenkinek!
2013. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:

Az első teszt nagyon halványan talán pozitiv, a második full negatív. Igaz, akkor előtte többet ittam.

Azon gondolkodom, csináljak-e újat.

2013. aug. 29. 20:41
 33/80 A kérdező kommentje:

18! Hatalmas gratula!

Raksz fel képet?

2013. aug. 29. 20:42
 34/80 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólás: majd megörülök most a sósért, de a legszívesebben csokival enném együtt. Ki érti ezt.

Ezenkívül a petefészkeim, és a méhem folyamatosan szúrkál. Nem tudom, hogy ez minek a jele.

2013. aug. 29. 20:43
 35/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!17es vok.2-ra nem várom,a hőm nagyon fent van,fájnak a melleim,nagyon bizakodok,szerintetek van értelme vasárnap reggel tesztelni?

Drukkolok mindenkinek,hogy összejöjjön :)

2013. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :) Szerintem mindenképp csinálj másik tesztet holnap reggel! Nem tudnál feltölteni képet a poziról? :)


Köszönöm a gratulációt, és itt van a kép. Ma reggel is csináltam egyet, az már egyértelműbb, mert a tegnapit délelőtt csináltam és eláztattam, viszont a mai tökéletesen sikerült. :) Szerintetek?


Ez a tegnap délelőtti:

[link]


Ez pedig a ma reggeli:

[link]


Utolsó hozzászóló, szerintem simán megpróbálhatod vasárnap reggel. :) Várjuk szeretettel az eredményt!


Mindenkinek megy a DRUKK!! :D


18-as

2013. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:

18-as gratulálok!!!!Ez pozitív,még halvány,de jól látható pozitív :)Nagyon örülök Neked:)


Kérdező szerintem is csinálj még tesztet.Koncentrált vizelet kell főleg így az elején,azért a legjobb a reggeli első pisi.Aztán jelentkezz a hírekkel:)Szorítok nagyon!


17-es!Szerintem én is vasárnap tesztelek.Nekem is 2.án kéne megjönnie.De elvileg 17.én volt pém,szerintem és a 14nap letelik holnap.Vasárnap megpróbálom,hátha!


10es voltam.

2013. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Hát 18 as csak halkan de gratulálok.

Én már most letettem erről a hónapról, az ég világon semmi tünetem nincsen.Pedig már félidőtől mindig van valami bajom, fáj a hasam vagy a mellem vagy mindkettő.Hát most semmi.

Amúgy is azt mondják magas az éhgyomri inzulinom és lehet ezért nem esek teherbe 1,5éve.

Ezért nem is tudom, hogy minek is reménykedek kicsit is...

De mindenkinek pozi tesztet kivánok!

2-es

2013. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
3as vagyok és nem 2es bocsi!
2013. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:

18as gratulálok!!!!17es vagyok megint,nem bírtam tovább már annyira fájnak a melleim,és a hátam majd leszakad,hogy teszteltem.....és itt az eredmény...szerintetek??

10 hónapja várunk. [link]

[link]

2013. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!