Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptember 5. körülre...

Van aki szeptember 5. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:

Waaóóó :) Gratulálok 17-es, ez nagyon is pozi! :D pár nap múlva te is újra tesztelsz és szép erős lesz a második csík! :)


Köszönöm mindegyikőtöknek a gratulációt! :)


3-as ne szomorkodj, biztos vagyok benne, hogy összejön. Akkor jön össze, amikor nem is számít rá az ember. Én drukkolok. :)

És nem feltétlenül kellenek a tünetek. Például nekem minden menzesz előtt nagyon fáj a mellem, most meg egyáltalán nem érzem, csak egy picit duzzadt talán. Szóval ne add fel. :) Írj mindenképp, hogy hogy alakul. :)


Kérdező és 10-es várjuk a pozitív teszteket tőletek is :)

2013. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:

Uu ehez is hal gratula!

Úgy látom itt sorba pozi tesztek gyülnek...

Remélem mindenki másnak itt és nekem is az lesz.Lehet ez egy szerencsés kis csapat lesz ebben a hónapban! ;-)

Pont azért reménykedek egy kicsit, miközbe azon vagyok hogy úgysem sikerült, mert eddig ez a hónap más, mint a többi.

Feltétlen megírom, hogy mi lett az eredmény.6.ra nem várom ugye az nap megyek dokihoz és mivel 5-én dolgozok inkább aznap tesztekek!

3as voltam!És köszönöm a bíztatást!

2013. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:

17-es de jó :) Gratulálok!

10es vagyok amúgy és olyan jó,hogy pozitív társaságba kerültem :)

Nekem ma reggelre leesett a hőm :( Ezután felkeltem és megcsináltam a tesztet is,ami negatív.

Ha ma nem jön meg kíváncsi leszek a holnapi reggeli hőmre,ha marad lent akkor nem sikerült a tesó elsőre :( Viszont a testem akkor csúnyán átvágott.Majd meglátjuk,de nem csüggedek hisz ez volt az első próbálkozásunk,jó lett volna de ha nem hát nem :( De nagyon örülök NEKTEK!!!!

Kérdező veled mi újs?

2013. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok,nekem ma reggel megjött még mi is várunk a kis tesóra,de most nem is bánom hogy így alakult az utóbbi időben felszedtem pár kilót azt most le szeretném adni :/ ez volt az első próbálkozásunk..
2013. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:

17-es: gratula! Ez pozitiv! :)


1-es: sajnálom, remélem, a következő hónapban sikerül.


Én csináltam újabb teszteket, full negatívak lettek. Lehet, hogy az első teszt volt hibás :S

Valahogy úgy érzem, ez már nem a mi hónapunk lesz. :S

2013. aug. 31. 18:28
 46/80 anonim ***** válasza:

Köszönöm mindenkinek! :) Még annyira nem éltem bele magam,vettem még egy tesztet,holnap reggel megcsinálom,majd jelzek ,hogy mi a helyzet.

Kívánok mindenkinek kitartást,sok boldog együttlétet,és mielőbbi csodálatos babavárást!

17es voltam :)

2013. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:

1es,és Kérdező sajnálom.Kitartást nektek!!

Ez a ma reggeli tesztem:

[link]

Gondoltam,most más fajta tesztet veszek,de ezt is pozinak látom:)A hőm is 37 még mindig :)Még kedden tesztelek egyet,és szerdán megyek dokihoz,muszáj ilyen hamar mennem,mert elég gázos helyen dolgozom,vegyszerekkel stb,és ha lenne papírom,hogy terhes vok kapnék másféle munkát.

2013. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
17es voltam:)
2013. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
#1:szép erős pozitív teszt!! :) gratulálok! :)jó egészséget,és boldogságos baba várást kívánok!:) :)
2013. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

17-es, gratulálok! Ez is pozitiv! :)

Köszönjük, remélem, nálunk is hasonló tesztek születnek :)

2013. szept. 1. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!