Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptember 5. körülre...

Van aki szeptember 5. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nálam még mindig semmi. Tesztek negatívok, és nem is jött meg. 5 napja késik :S
2013. szept. 9. 17:15
 72/80 anonim ***** válasza:
#1: de furcsa,teljesen negatívak a tesztjeid?
2013. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos. Már egy valagnyit csináltam, hogy hátha, de nem :S

Eddig ennyit sosem késett.:S

2013. szept. 10. 20:32
 74/80 anonim ***** válasza:

Szijasztok!3as vagyok.Két nap késés után alig jött meg tesztemen csak én látok valamit!Szóval negatív.Sose volt meg csak ennyire hát ez van.Annyira elfáradtam, hogy tesztet is csak nővérem kérésére csináltam.Kár volt.

Nem értem már és nem is szeretnék ezzel foglalkozni.

De mégis ez jár mindig a fejemben.

2013. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező miújság?Megjött?
2013. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:
9 nap késéssel, de megjött :(
2013. szept. 29. 14:35
 77/80 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves kérdező :( Talán majd most sikerült :)

Többiek akik pozitívat teszteltek...Hogy vagytok?Mi ujs veletek?És akiknek múltkor nem sikerült...Most mi a helyzet?

Figyelitek még ezt a kérdést?

Amúgy 10es voltam,nekünk a múlthónap nem sikerült,az első próbálkozás.Viszont a második IGEN!!!!Ma pozitívat teszteltem :)

2013. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is Kedves Kérdező, neked megy a drukk továbbra is, most biztos sikerült :D

Neked 10-es nagy gratula :) voltál már orvosnál? Gondolom nagy a boldogság :)

Mi is boldogok vagyunk, most vagyok 9 hetes. Hál' istennek nincsenek tüneteim, viszont alig megy le valamennyi kaja, nem kívánok semmit.

Te hogy vagy? Vannak tüneteid? Evéssel hogy állsz?


18-as

2013. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Jaaa hülye vagyok, most olvastam, hogy ma teszteltél pozitívat, szóval nagy valószínűséggel még nem voltál dokinál :) mikor szeretnél menni? :)
2013. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

Szia!Köszönjük a gratulációt.Kedden kellet volna megjönnie,de nem jött....Pénteken teszteltem először,pozitív is lett.Csináltam azóta még 2tesztett,és azok is erős pozitívak lettek :) Igen nagy a boldogság,nehéz még elhinni :)

Majd 15.ére tervezem az első orvosi látogatást.A doktornő akihez járok ő csak kedden van.Jövőhéten még korán lennék,így csak utána megyek.De már nagyon várom,remélem minden rendben van odabent.Egyenlőre olyan nagyon nincsenek tüneteim.A cicim fájdogál már egész héten,és kicsit nehéznek érzem.Álom kóros vagyok,bárhol eltudnék aludni bármikor.De ezt a 2éves leányzóm véget nem tehetem :) Egyenlőre ennyi,és remélem nem lesz több.Kislányommal az 5.héttől a 12.hétig nagyon hányingerem volt,nagyon nagyon....Jó lenne ha ez most elkerülne :) Majd meglátjuk.Ti már elmondtátok a családban?

2013. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!