Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptember 5. körülre...

Van aki szeptember 5. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

Gratulálok még egyszer minden pozitív tesztelőnek:)Jó baba várást kívánok! Nekem ma reggelre meg is jött,sajnos...

10-es

2013. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:

Szijasztok!3-as vagyok.

Sajnálom azokat akiknek megjött és tudjátok új hónap, új remény.

Mégegyszer gratulálnék azoknak akik pozitívat teszteltek és boldog babavárást kívánok.

Lenne egy kérdésem azokhoz akiknek még nem jött meg és azoknak akik pozit teszteltek...Hogy éreztek valam mást vannak valami tüneteitek?

Én majd csak csütörtökre nem várom, de ma olyan erős folyásom van reggel óta (bocsi), hogy ilyet még sose tapasztaltam és ez enyhe mindjárt megjön érzéssel jelentkezett.Szerintetek mitől lehet?Próbálok már nem reménykedni de nem megy.

Azt tudom, hogy fertőzés nem lehet, mert sajnos régebben nagyon hajlamos voltam rá (ami hála megszünt) de így sosem jelentkezett.Nem értem.

Gondoltam titeket megkérdezlek, mert szerintem egy nagyon jó kis csoport alakult most itt ki.

2013. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is erős, vizes folyásom van. Mivel emellett folyamatosan megjön érzésem van, ma rengetegszer kimentem wc-re, mert az hittem, korábban megjött.

2013. szept. 2. 19:05
 54/80 anonim ***** válasza:

Nekem is.Csak én sejtettem, hogy azért még nem jöhet meg...Mikorra nem várod?Mikor tesztelsz?

Remélem ez jót jelent!

:))

2013. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
3as!17es vagyok,nekem már nemvárt előtt 5-6 nappal fájt a derekam,és a melleim,ezen kívül más tünetem nem volt,csak most éreztem,hogy másképp fáj,mint szokott,ezért is teszteltem már pénteken,pedig hétfőn kellett volna megjönnie.Szerencsére pozit,azóta is csak ennyi tünetem van,semmi több.
2013. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!Hát most már nem sok két nap és kiderül...Azt már talán kibírom!Igazából ma megint semmit nem érzek esetleg enyhén fáj a mellem és kész.
2013. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:

5-ére nem várom, és nem tudom, merjek-e tesztelni. Tegnap csináltam egyet, de negatív lett. Talán majd holnap.

Te teszteltél már?

2013. szept. 3. 19:50
 58/80 anonim ***** válasza:
Én még nem.És inkább nem is fogok csak ha késik majd hétfőn...
2013. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 A kérdező kommentje:
Ma egész nap olyan érzésem volt megint, hogy meg fog jönni.
2013. szept. 3. 20:15
 60/80 anonim ***** válasza:
Én meg hol erzek valamit hop nem...Elég fura...Pedig annyira próbálnék nem ezen ragodni de még mindig nem megy. 3as voltam és vagyok
2013. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!