Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő? Hogyan szedjem...

Méhpempő? Hogyan szedjem egészen pontosan, hogy vastagodjon a méhnyálkahártyám és rendszeresebb legyen a ciklusom?

Figyelt kérdés

Két félét olvastam, az egyik, hogy 28 napig szedjek 2*1 g-ot és a vérzés első napján kezdjem, majd 28 nap szünet

A másik, hogy a ciklussal szinkronban, ha vége a mensinek akkor kezdjem el, és mondjuk 21 napig szedjem, majd 5-7 napig szünet, amíg tart a vérzés és újra a vérzés után.

Többen írták, hogy óramű pontosságú ciklust lehet vele beállítani, de pontosan milyen módon kell ahhoz szedni?


2013. dec. 14. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Hát az nem mindegy mi okozza a menstruációs problémát. Ha hormonális betegsé (pl: PCOS). Akkor hiába szeded addig ne sikerül a baba amig az nincs rendben és a ciklusod sem fog javulni amig ott gond van. Sokunknak sajnos nem elég a sikerhez a méhpempö. Nem ártana elöször kivizsgáltatnia akiváltó okot mert lehet azon még épp ront is.
2013. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Tehát, használható választ is tudna adni valaki, légyszíves! :)
2013. dec. 14. 13:30
 3/64 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mikor kezded el szedni, 28 napig kell aztán 28 nap szünet majd megint igy felváltva. Nekem nem használt semmit mellesleg.
2013. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem hazsnálható akkor sajnálom kivánom hogy neked beválljon én kb 1 embert tudok akinek segitett de elötte neki is is kizártak minden betegséget. Tehát nem volt szervi oka és hormonális akadálya terhebeesésnek. AKinél ciklus probléma van ott hormonáli probléma is van. Annak pedig sajnos ez nem elég.
2013. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem a kioktatásra, higgyétek el!

Túl vagyok egy átfogó meddőségi kivizsgáláson és egy missed ab-on.

Nincs semmilyen!!! problémám, csak szeretném, ha még jobb lenne a ciklusom és majd segítene egy következő terhességnél a beágyazódásban is, a hormon gyógyszeren kívül is.

Már szedtem máskor is, mint említettem, csak akkor sem igazán tudtam eldönteni, hogy pontosan hogyan kellene.

Szóval köszi... De ez az egyszerű kérdés nem igényel körítést! :)

2013. dec. 14. 14:03
 6/64 anonim ***** válasza:
Akkor ezt ird mert a kérdésedböl nem ez jött le és sajnos sokan évekig probélkoznak feleslegesen csoda szerekkel és uténa derül ki hogy ki sem lettek vizsgálva rendesen.
2013. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Miért ezt írjam??? Nem az életemet akarom elmesélni, csak feltettem egy kérdést a méhpempő helyes szedésére vonatkozóan.

Te elolvasod..., ha ettél már pempőt és tudod a választ a kérdésre, akkor válaszolsz, ha nem, akkor nem kezdesz el okoskodni, találgatni, kéretlen tanácsokat osztogatni..., ha elég intelligens vagy.

Sajnálom, illetve nem, de én ezt így gondolom, ezért én is így szoktam használni az oldalt, eddig nagyon jól működik, mindenkinek ajánlanám ezt a módot kipróbálásra... ;)

2013. dec. 14. 14:28
 8/64 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a citromfű tea fogyasztását is kedves kérdező :)
2013. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
A számodra pedig, kedves válaszoló, már nincs ajánlatom, sajnos rajtad már nem segít holmi gyógynövény... és persze más sem... ;)
2013. dec. 14. 16:27
 10/64 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!A kérdésedre válaszolva (mert eddig erre nem nagyon sikerült) szerintem simán szedd egyhuzamban, amíg el nem fogy,kúraszerűen.Én szedtem a terhességemet megelőző 1 hónapban,nem tudom ez segített e bármiben is.(nekem sem volt semmi eü-i problémám)Én így szedtem,kb 5hétre volt elegendő az adag,amit vettem.sok sikert!
2013. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!