Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő? Hogyan szedjem...

Méhpempő? Hogyan szedjem egészen pontosan, hogy vastagodjon a méhnyálkahártyám és rendszeresebb legyen a ciklusom?

Figyelt kérdés

Két félét olvastam, az egyik, hogy 28 napig szedjek 2*1 g-ot és a vérzés első napján kezdjem, majd 28 nap szünet

A másik, hogy a ciklussal szinkronban, ha vége a mensinek akkor kezdjem el, és mondjuk 21 napig szedjem, majd 5-7 napig szünet, amíg tart a vérzés és újra a vérzés után.

Többen írták, hogy óramű pontosságú ciklust lehet vele beállítani, de pontosan milyen módon kell ahhoz szedni?


2013. dec. 14. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok,

Kérdező, ez nagyon jó hogy ilyen pozitívan gondolkodsz és hamar tovább tudsz lépni! Én is próbálok, de nem mindig sikerül, főleg akkor nem amikor megjön..:S Próbálom azért magam átprogramozni amennyire lehet..:)

"E"

2014. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy menni kell tovább és próbálkozni mással is, nem kell lemondani az előző segítségről, pl. pempő, hanem nyitottnak kell lenni más dolgokra is, mint nálam ez a torna most. :)
2014. jan. 13. 22:46
 53/64 A kérdező kommentje:
Mizu Csajok? Ki, hogy áll? :)
2014. jan. 16. 14:10
 54/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok,

Hát nálam eddig semmi jele sincs semminek se, ugyhogy passz..:) De minden hónapban így van és egyszer csak megjön.. ugyhogy nem tudom..:S De pozitívan állok hozzá, mert nem mindenkinek vannak tünetei és nem tudhatom..:) Viszont egy pozitívum, aminek nagyon örülök, hogy elkezdtem inni a citromfű teát és sokat használ nekem, mióta iszom nem vagyok olyan stresszes, mint szoktam, és most ennek nagyon örülök..:D (persze nem szólom el..;))

"E":)

2014. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Voltam Aviván. :) Nagyon jóóóó! :D

Nálatok mi a helyzet?

2014. jan. 20. 08:40
 56/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok,


Örülök, hogy jó volt az Aviva. :) Legközelebb is mész?

Én ugyanúgy szedem a méhpempőt és csak jövő hétre nem várom. Kíváncsi vagyok. :)

2014. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Szeszil voltam. :)
2014. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

Én is újra kezdtem szedni a pempőt is. :)

Megyek egy begyakorló órára is, igen, de már otthon is megcsináltam a tornát 2*, jobban megy már, mint az oktatáson, azért sok mindenre kell figyelni, de én bízom a sikerében.

2014. jan. 20. 17:40
 59/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok,

Hát sajnos nem csaltak a megérzéseim, tegnap megjött..:( Úgy érzem, hogy sose fog sikerülni..:( Tudom, hogy még csak a 3. hónapon vagyunk túl és az még nem sok, de olyan rossz érzés mikor csalódni kell mindig.. Hát ez van..:S

"E"

2014. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Szia "E"!


Sajnálom, de egyáltalán nincs okod az elkeseredésre. Fel a fejjel!!!

Én ugyan a helyedben biztosan elmennék már orvoshoz, ő sem fog furcsán nézni rád, ha ezzel bekopogtatsz hozzá, persze ez a te döntésed...

És fel a fejjel! :)

2014. jan. 25. 02:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!