Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bűnbe estem én is. Nem mondhat...

Bűnbe estem én is. Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

megint negatív... elegem van már belőle. most utálok mindent és mindenkit. itt sírok a gép előtt, még jó, hogy a a párom már el ment dolgozni. ami a bűnöm: első gondolatom az volt, hogy nekem miért nem és a (hogy fogalmazzam szépen) 100%-ban nem épeknek miért? ők miért érdemlik meg és én miért nem. ez onnan jött, hogy valamelyik nap jöttem haza és a buszra felszállt egy család. aranyosak voltak meg minden, de láthatólag nem teljesen egészségesek. és ott volt 3 nagy gyerek és a pici a babakocsiban. Nekik miért és nekem miért nem????????? tegnap is láttam egy nőt, volt vagy 150 kiló, kócos, zsíros hajjal, rajta is lehetett látni, h talán nem mindig épek a gondolatai. és ott a pólyás a kezében. Neki miért és nekem miért nem????? a nővéreim járkálnak az abortuszra (úgy hogy már eleve van nekik gyönyörű gyerekeik) és legszívesebben szét pofoznám őket. nekik miért lehet ha nem is kell nekik???

eddig ha valaki ilyen kérdést írt ki, hogy féltékeny a kismamákra, próbáltam megnyugtatni, hogy neki is biztos lesz, és nem jó amit érez, és valahol én is tudom most magamról, de mégis kitört belőlem. és muszáj leírnom, mert elmondani nem tudom senkinek:(

köszi hogy elolvastátok...


2009. dec. 8. 06:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én megértem a problémádat,hisz hasonló cipőben járok.

Nekem már egyszer sikerül elsőre,de sajnos rossz vége lett.

Ennek már 7 hónapja és nem akar sikerülni.

Mindent megtettem én is a siker érdekében.

Ovuteszt,hőmérőzés,vitaminok stb.De semmi!

Kivizsgáltak,rendben vagyok,de semmi!

Most különösen rossz,és tudom nem szabadna arra gondolnom,hogy most születne meg a babám a héten akit elvesztettem!!

Kegyetlen érzés!Persze túl tettem magam rajta és újult erővel vágtam neki a következőnek de a sikertelenségek mindig visszavetnek!

Utoljára vetek be mindeféle trükköt és ha most sem fog sikerülni én nem tudom mit csináljak!

Senki nem tudja mit érzek vagy gondolok.

Elegem van abból,hogy azt mondják türelem,majd jön az.....!

Általában az mondja akinek már van gyereke! :(

Karácsonyra nem várom,de ha megjönne és tuti összeomlanék!

Bocsi,hogy panasznapot tartottam,de hidd el veled vagyok gondolatban!

2009. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

semmi baj. pont azért is írtam le, mert én sem tudtam már mit kezdeni ezekkel a gondolatokkal.

írjátok le nyugodtan ti is. mostanra már lenyugodtam

és ha úgy érzem meg akar jönni arra gondolok, jó gyere, csak akkor ne hagyj kétségek között, gyere meg, hogy újabb hónapban próbálkozhassak...


csak még mindig abban a dilemmában vagyok, hogy ha most megjön akkor próbáljam meg, hogy nem foglalkozom vele pár hónapig, vagy rendesen mérjem a hőmet, és menjek dokihoz.


néha őrjítenek a gondolatok...

2009. dec. 8. 13:26
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasznos lehet ! Nekem volt inszemináciom,már minden kiprobáltunk... Minden beavatkozást meghazúdtólva

spontán sikerült ! Segíthetek ha gondolod ... Amikor megjött onnantól figyeld a napokat ,de csak számolgasd ,a lényeg ,hogy akkor kell együtt lennetek amikor a cervixnyák ,nagyon sűrű ! Ilyenkor ,jó párszor kb.3,4 nap húzzatok bele ,akkor is ha fájdogál a hasad !

2009. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos a baba érkezése nem attl függ, ki érdemli meg, és ki nem. :(

Nem mondom, hogy türelem, mert szerintem már eleve úgy kellene kezdenia dolgokat, hogy kivizsgálás mindkét részről, és csak után nekiállni a babaprojectnek. Így elkerülhető lenne, hogy a párok rágörcsöljenek a témára, sokkal nyugodtabbak lennének, nem lenne annyi hiábavaló várakozás.

Igazuk van az előttem szólóknak, menjetek el másik dokihoz, és mondjátok azt, hogy már két éve próbálkoztok.

A hőmérőzés szerintem csak arra jó, hogy még jobban idegeskedjen az ember. :(

Az agyunk csodákra képes, ha nagyon akarunk babát, tud nekünk terhességi jeleket produkálni, még a mensest is tudja késleltetni. :(

Nekem már az is segített kicsit elviselni a dolgokat, amikor elkezdődtek a kivizsgálások, mert úgy éreztem, végre haladunk valamerre, egy lépéssel közelebb kerültünk a babához. De aztán azt mondták, minden rendben van mindkettőnkkel, ami elvileg ugye jó hír, de valójában mégsem, mert ez azt jelenti, van gond, de fogalmuk sincs, mi okozza. :(

Ráadásul lassan kifutunk az időből, már betöltöttem közben a 41-et, a dokik mégis úgy kezelnek, mintha a világ minden ideje az enyém lenne.

Szóval ne keseredj el, neked még jó esélyed van, hogy egyszer anya legyél. Ha nem most, akkor később. De lesz babád, ha nem adod fel!

Addig is próbáld magad lekötni valamivel, amit szeretsz.

Én nézegetek babahomikat mindenhol, és nem keseredem el tőle, hogy még nem kell. A hangsúly a MÉG szón van.

Azelőtt ilyet nem mertem, azt gondoltam, ha előre kiválasztom a dolgokat, akkor nem fog jönni a baba. De így sem jött, ezért úgy döntöttem, nincs mit vesztenem. És most nem feszülök annyira, könnyebben viselem a kisbabák látványát. Amikor látok egyet, azt keresem benne, vajon a miénk hasonlítani fog erre a babára?

Nekem ez segít elviselni a tehetetlen várakozás időszakát.

Remélem, te is megtalálod a magad pótcselekvését erre a kis időre. :)

2009. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

na képzeljétek mi történt velem:(


épp korházban fekszem

szerdán összeestem otthon görcsöléssel és darabos vérzésem volt

behoztak mentővel erre itt azt modnják, hogy nem baba, viszont azt nem tudják megmondani hogy micsoda

a legszebb hogy egy részlegben vagyok azokkal akik vetetni jöttek, és azokkal akik szülnek, meg mindenki mással is. szóval látok abortuszos lányokat, meg szülőket is és kisbabákat ezerrel.

közben meg nem tudják mi bajom van. és mostnara már azótan nem vérzek csak barnázok

de ezeke nem mondják mi van...

tiszta ideg vagyok, holnap reggel remélem már kitalálják

de nem értem hogy most miért van ez velem és miért rak ki az élet ennek a kihivásnak megint, hogy babák között, meg közben azokkal akiknek nem kell a babájuk én meg itt sirok:(:(

na mindegy csak megvan hogy mit miért...

2009. dec. 10. 20:52
 26/52 anonim ***** válasza:
51%
Én csak annyit mondok, legtöbbször a férfiban a hiba, nem a nőben. Nekem hosszú évek után lett babám. Egy másik férfitól. Első próbálkozásra.
2009. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
ahogy olvastam a sok történetet,össze szorult a szivem.elmesélem az enyémet.a párommal eldöntöttük hogy babát szeretnénk.az elsö pár honapban,csak ezzel foglalkoztunk.naponta többszöri eggyüttlét,és már szinte muszájbol volt.de semmi.idegeskedtem hogy mért van ez.aztán pár honapra rá megromlott a viszonyunk.akkor ugy gondoltam,jobb is hogy nem sikerült,mert igy most egyedül kellene felneveljem.még eggyütt voltunk,de már külön szobába is éltünk.persze este néha áttaláltunk egymás ágyába,de semmi több nem volt.abban az évben decemberben eldöntöttem,hogy elhagyom.persze már régota nem voltunk a baba projekten.villamcsapásként ért,mikor nem jött meg.és terhes lettem.nem akkor ,mikor szerelmesek voltunk és tényleg akartuk,hanem akkor mikor már nem.megtartottuk,és sose bántam meg.ezt csak azért irtam neked,hogy lásd azt,hogy meg kell nyugodj,és ne akard görcsösen.és remélem kiderült,hogy mért vagy korházban...sok sikert
2009. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így alakul az életed. Drukkolok, hogy jóra forduljon minden.

Nekem volt valami gyulladásos betegségem fél éven keresztül, nem találták a gócot. Szerettem volna egészségesen nekivágni a terhességnek, ezért engem is frusztrált ha újabb és újabb terhes anyukákat vagy abortuszra vállalkozókat láttam/hallottam. Rettenetes érzés és nagyon könnyen bele is lovallja magát az ember.

Kitartás!

2009. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Régebben állandóan kisbabákról álmodtam..Milliószor elképzeltem,hogy a gyermekemet etetem,játszok vele,stb..Modtam is neki,hogy nekünk egyből összefog jönni,és ő is ezt mondta,hozzátette vlahol ez is agyban dől el..Mikor terveztük a babát elmentem bárányhimlö elleni védőoltást kérni,ezután 3 hónapig nem szabad teherbe esni..aztán amikor letelt az idő,mondtam a páromnak,hogy mikor lesz peteérésem..együttlét után fél órára felraktam a falra a lábam,felnéztem a magasba,és azt mondtam a kis lelkemkek,hogy "most már jöhetsz Édesem"..jött is..23 hetes huncut kislány:-) Lehet ezzel mégcsak jobban elszomorítottalak,de a gondolatnak talán tényleg teremtőereje van.. Szurkolok Neked!
2009. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Bocsi,kihagytam,hogy a- páromnak -mondtam,hogy nekünk egyből összefog jönni..
2009. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!