Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bűnbe estem én is. Nem mondhat...

Bűnbe estem én is. Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

megint negatív... elegem van már belőle. most utálok mindent és mindenkit. itt sírok a gép előtt, még jó, hogy a a párom már el ment dolgozni. ami a bűnöm: első gondolatom az volt, hogy nekem miért nem és a (hogy fogalmazzam szépen) 100%-ban nem épeknek miért? ők miért érdemlik meg és én miért nem. ez onnan jött, hogy valamelyik nap jöttem haza és a buszra felszállt egy család. aranyosak voltak meg minden, de láthatólag nem teljesen egészségesek. és ott volt 3 nagy gyerek és a pici a babakocsiban. Nekik miért és nekem miért nem????????? tegnap is láttam egy nőt, volt vagy 150 kiló, kócos, zsíros hajjal, rajta is lehetett látni, h talán nem mindig épek a gondolatai. és ott a pólyás a kezében. Neki miért és nekem miért nem????? a nővéreim járkálnak az abortuszra (úgy hogy már eleve van nekik gyönyörű gyerekeik) és legszívesebben szét pofoznám őket. nekik miért lehet ha nem is kell nekik???

eddig ha valaki ilyen kérdést írt ki, hogy féltékeny a kismamákra, próbáltam megnyugtatni, hogy neki is biztos lesz, és nem jó amit érez, és valahol én is tudom most magamról, de mégis kitört belőlem. és muszáj leírnom, mert elmondani nem tudom senkinek:(

köszi hogy elolvastátok...


2009. dec. 8. 06:38
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%
Ne fogadj.
2009. dec. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször voltam kórházban, elhalt magzat miatt.Voltam összezárva terhes tinivel,kismamával és még prostival is. Voltak rossz élményeim, hasonló miket már írtatok.De engem nem ez viselt meg, hanem némely orvos vagy nővér.Volt mikor annyira bunkók voltak, hogy az jobban fájt, mint az hogy miért voltam ott.Édesanyám már meg akarta keresni őket,hogy mégis mit képzelenk, csak én nem hagytam. A fizetés kevés, és ezért mi vagyunk a hibásak? Tisztelet a kivételnek, de ez nekem akkor nagyon rosszul esett. Én is dolgozom, nekem is kevés a fizetésem, és lehetnék akármennyire szarul nem tudnék, úgy bánni az emberekkel ahogy akkor ők velem. Tényleg akinek nem inge, ne vegye magára..de sajnos ilyen is van..
2009. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!