Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bűnbe estem én is. Nem mondhat...

Bűnbe estem én is. Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

megint negatív... elegem van már belőle. most utálok mindent és mindenkit. itt sírok a gép előtt, még jó, hogy a a párom már el ment dolgozni. ami a bűnöm: első gondolatom az volt, hogy nekem miért nem és a (hogy fogalmazzam szépen) 100%-ban nem épeknek miért? ők miért érdemlik meg és én miért nem. ez onnan jött, hogy valamelyik nap jöttem haza és a buszra felszállt egy család. aranyosak voltak meg minden, de láthatólag nem teljesen egészségesek. és ott volt 3 nagy gyerek és a pici a babakocsiban. Nekik miért és nekem miért nem????????? tegnap is láttam egy nőt, volt vagy 150 kiló, kócos, zsíros hajjal, rajta is lehetett látni, h talán nem mindig épek a gondolatai. és ott a pólyás a kezében. Neki miért és nekem miért nem????? a nővéreim járkálnak az abortuszra (úgy hogy már eleve van nekik gyönyörű gyerekeik) és legszívesebben szét pofoznám őket. nekik miért lehet ha nem is kell nekik???

eddig ha valaki ilyen kérdést írt ki, hogy féltékeny a kismamákra, próbáltam megnyugtatni, hogy neki is biztos lesz, és nem jó amit érez, és valahol én is tudom most magamról, de mégis kitört belőlem. és muszáj leírnom, mert elmondani nem tudom senkinek:(

köszi hogy elolvastátok...


2009. dec. 8. 06:38
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
58%

mi 3 éve küzdünk egy gyönyörű szép babáért!de hát még nem akar jönni. Idegileg kivagyok, már babacuccokat veszegetek, persze ez tudom nem normális dolog, de ez annyira fáj ha babacuccot veszek hogy erőt ad!

utálok minden kismamát, minden anyukát nekik mért sikerült. lehet lepontozni én csak leirom amit érzek.


egyszerűen hihetetlenűl fáj!!!!!mért van ez igy????????????????

2009. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is együttérzek veled, mi is ugyanigy vagyunk. Már több mint fél éve próbálokzunk, eddig semmi eredménye.24 éves vagyok, a párom 25. Nagyon vágyunk egy kisbabára... Én is sokszor sirok, és mondom a páromnak, hogy miért, és hogy mikor lesz? Velem van a baj? Januárban megyünk teljes kivizsgálásra, hátha megtudjuk mi a baj. A barátnőim, ismerőseim közül szinte mindenkinek van gyermeke, nem egy hanem 2. Nekem is rendszeresen előfordul, hogy késik 1 hetet, van mikor 2 hetet... És persze mindig ott a negativ teszt és a csalóás. A párom mindig veszi a teszteket, hogy most hátha összejött, csináljuk meg! :) Annyira édes, és mikor elkezdtük a babaprojektet akkor még arról volt szó, hogy mindketten két gyermeket szeretnénk, ma már ott tartunk ha lesz kettő, a harmadik sem okoz gondot! Hát igen, nagyon szép lenne, ha sikerülne. A szüleim is mindig kérdezik, hogy sikerült már? Mikor lesz unkoka? Néha nagyon mélypontra tudok kerülni emiatt, de nem adjuk fel! Kivánok neked sok sok türelmet, és kitartást, remélem nálatok is kopogtat a gólya hamarosan!!!

2009. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
63%
23:33-as vagyok/ Csak éld az életed,és ne tegyél se érte,se ellene..Akkor fog majd jönni..Nekem rengeteg ismerősömnek lett úgy babája,hogy lemondott róla..és láss csodát..Könnyen beszélek,mert nekem összejött..Amúgy biztos ami biztos alapon kúraszerűen ittam palástfű,pásztortáska,és cickafarkteát..Nézz utána,rengeteg oldal van a neten ilyen olyan fogamzástsegítő gyógyteákról..
2009. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
93%

Én világ életemben azt hittem, hogy majd nem lehet ygerekem. Mind a kettő elsőre sikerült:) A legtöbb ismerősömnél viszont nem így van, ne aggódj, én vagyok inkább a kivétel. Ki tudja, hogy az a 150 kilós, zsíros hajú nő nem várt-e éveket a a baára....?!



Dia

2009. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
84%

kik azok a nem 100%-ban nem épek?? Azok kik?


Nem értem a logikát (most álnaiv vagyok), ne haragudj.

Hitler életerősen mosolygós ép babaként született, Toulouse Lautrec pedig nyomorékként.

Az előbbi kiirtotta fél Európát, az utóbbi hátrahagyott egy jelentős képzőművészeti örökséget.

Melyikük anyjának volt 'igaza', hogy szült?

A lelki életed logikája szerint.


Más kérdés pedig, hogy szívem csücskei a Down kóros gyerekek, felnőttek. Egyszerűen imádom őket. Sok ép, 8-9-10-11-12 éves gyereket kéne megtanítani úgy viselkedni, szeretni, rajongani, érdeklődni, nevetni...ahogy ők tudnak.

2009. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az ivarszerveink, egészséges szervi működésünk tesznek minket képessé (hülyék szerint: jogossá) az utódlás kérdéséhez, hanem a felnőtt, mély, elfogadó, megértő érzelmi működésünk is.

Ráadásul ezek általában a klasszikus női tulajdonságok. Lehet nehéz élete egy teljesen egészséges gyereknek, olyan anya mellett, aki híján van ezeknek.

2009. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

szia!


Kórházban vagy még? a dokik megtalálták a baj okát?

2009. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ma olvastam a kérdésedet és szerintem az egész kulcsa egy nagyon jó orvos, akit persze meg kell fizetni. Ezt tapasztalatból tudom, mert 1,5 évig nem jött a baba. A korábbi orvosom szerint PCOS-m volt, stimuláltak össze vissza, amitől 6 cm-es cisztám lett. Megelégeltem, utánajártam és felkerestem egy nagyon jó orvost aki persze drágább volt. Az első hónapban idén július kiderítette, hogy nincs PCOS-m, a cisztát, és hogy inzulinrezisztenciám van, szedtem a cisztára gyógyszert, majd az inzulinrezisztenciára 1 hónapot gyógyszert és október végén spontán (nem volt hőmérőzés, középidőben már csak 2 szer voltunk együtt és utána rögtön felálltam -már feladtuk, hogy természetes uton nem lesz babánk) teherbe estem. Ahogy kiderült hogy mi bajom van és kezeltek rögtön összejött a baba, tehát nem biztos hogy elég a türelem és a majd lesz szöveg, én legalábbis azt mondtam, hogy ha fél év alatt védekezés nélkül nem jön össze, valami gubbanc van, főleg fiatalnál. Ja és ahogy elkerültem az új orvoshoz és éreztem hogy ért hozzá és bízom benne megnyugodtam teljesen. Éreztem, hogy vagy így vagy úgy lesz babám, előtte olyan voltam mint te állandóan sírtam, utáltam a terheseket, és mindenkit, nem tudtam másra gondolni és minden gondolatom e körül forgott.

2009. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó!Akkor most valaki téged is utál?Tudom,én könnyen írom,mert nekem egyből sikerült..de ezt sohasem értettem,hogy gyűlölködhettek,csak mert másnak összejött a baba..A vak gyülöli a látókat,a siketek gyűlölik a hallókat?Még valami..volt egy kolléganőm 10 évig dolgoztunk együtt,nagyon jóban voltunk..Ők már kb.6 éve próbálkoznak,de nemsok mindent tesznek meg a babáért,viszont állandóan virnyákolt,neki már sohasem lesz gyereke..Mikor megtudta,hogy babát várok..nem gratulált,nem érdeklődött..Mintha egy idegen lettem volna számára..Szánalmas az ilyen..Nem utálkozni,tenni kell érte!
2009. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ha nem figyelted meg én tettem is érte, ennek köszönhetem most hogy sikerült, na meg nem kis mértékben a pénztárcámnak mert a jó orvosok igencsak megkérik az árát, aki pedig nem teheti meg marad a bizakodás, a reménykedés, az imádkozás na meg az utálkozás, hogy másnak miért sikerült, nekem meg nem? Főleg akkor, ha nem látja a kudarc okát!! És sajna a magyar egészségügyben ez jó szerével nem is derül ki, és utána ha mégis teherbe esik jön a vetélés, mert ennek is van oka, a fel nem derített probléma. Nekem is ha nem derül ki az inzulinreziszetenciám és a korábbi orvosom stimulációjának hála összejön a baba, nagy esélyem lett volna a vetélésre!! Nem stimulálni kell, hanem az okokat felderíteni, és utána ha szükséges stimulálni, de hát egyszerűbb az orvosoknak egy tablettát felírni és azt mondani, hogy majd sikerül régebben a várakozási idő 2 év volt. Aki pedig nem elég talpraesett, és ügyes az elfogadja amit az orvos mond, én nagyon sokat olvastam ez idő alatt a témában és már nekem feltünt a korábbi orvosom által mondott hülyeségek, így ki tudtam választani azt az orvost, aki segített is a problémán. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak az irigység az egy teljesen normális dolog, szerintem te is így vagy vele, ez viszi előre az embereket. Ez mindíg is van, volt, lesz csak az álszentek nem vallják be. Plusz úgy beleképzelni magad más helyébe hogy a sok csalódást és fájdalmat nem élted át, nem lehet. Én megértem, és belölem és még sokakból ez ezt hozzta ki.

2009. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!