Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz most velünk?

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
14 lassan 15 éves gimnazista, koleszos lány vagyok van egy 4 éves húgom. Mindkét szülőm dolgozik. Havonta átlagosan 260ezer forintból élünk meg. Anya ma mondta el, hogy abortuszra készül, de apa nem tudja, hogy én erről tudok. Nagyon szeretem a kistestvérem, és mindig nagyon hiányzik, amikor a kollégiumban vagyok. Anya 35, apa 36 éves. Apán nem nagyon látok semmit, vagyis szerintem próbálja felénk azt mutatni, hogy minden oké. Anyán viszont nagyon látszik, hogy rosszul van, nem akar enni, nem beszél annyit és mindig könnyes a szeme. Nem tudom mi lesz vele ezek után... sőt azt sem, hogy mi lesz velünk, a családdal. Nem akarok holnap visszamenni a koleszba, én itthon akarok maradni és mellette állni. Sajnos ezt nem szabad, mert akkor apa rájön, hogy tudom mire készülnek. Mi lesz velünk? Akik hasonló helyzetbe kerültek, azok hogyan dolgozták fel?

2014. márc. 15. 22:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
29%

Elég szar döntést hozott "anyukád".

Előbb elmondja, hogy lehetne még egy kistestvéretek, aztán megöli ezt a gyereket....szomorú, hogy milyen emberek vannak.

2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
31%

Már nem is él szegény?


Azért felettébb érdekes , hogy kirândulgatni ide oda jârkâlni van pénzük a szûleidnek !

2014. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
28%

Persze, hogy van pénzük kirándulni, hiszen pont ezért ölte meg a nő a harmadik gyermekét, hogy teljen nekik szórakozásra.

Inkább élnek két gyerekkel jólétben, mint kicsit szerényebben, de hárman.

Nem írom ki mit gondolok az ilyen emberekről, mert nem menne át a trágárságszűrőn.

2014. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
47%
Én totál egyet értek veletek, de szerintetek ezt jó volt látni ennek a 14 éves gyereknek? Mert az, egy gyerek. Nem kellene ide ilyeneket írnotok, még akkor sem, ha igaz.
2014. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Képzeld, nem tudom, hogy él-e még vagy sem! A kirándulás sem holnap lesz, hanem majd a közeljövőben. Nyaralni sem járunk, most is csak azért visznek el minket, hogy ne az itthoni nyomott hangulatban üljünk és nézzük egymást.

Lehet, hogy rossz döntést hoztak, de ők a szüleim és bármi történjen én szeretem őket. Nyugottan írjál bármit, nem vagyok h**e, így is értem amit mondani akarsz.

2014. márc. 21. 23:37
 36/42 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg milyen borzalmas szülő. Normális életet akar biztosítani maguknak és a már éélő 2 gyermeküknek, amit nem tudna megadni ha 3 gyerek lenne. Így lesz 2 boldog gyereke, aki megkapja amire szüksége van akkor meg lenne 3 akik hiányt szenvednek sok mindenben. Olyan idióták vagytok.
2014. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
79%

Eddig nem írtam ide, de UNDORÍTÓAK vagytok! A lány anyjáról beszéltek és nekiálltok itt szidni. Igazából nem láttok bele a család a helyzetébe, gép mögül könnyű leszólni mást. A lány anyja egy felnőtt nő, el tudja dönteni, hogy hány gyereket tud vállalni anyagilag és érzelmileg egyaránt. Tényleg csak szerintem fontos, hogy ne csak az legyen, hogy ennek a gyereknek is jut vajas kenyér, hanem hogy tisztességben, kellő figyelmet és törődést is megkapja. Hagyjátok abba az anya pénztárcájában való kutakodást! Én jobban elítélem azokat a szülőket, akik az ötödik-nyolcadik gyereket is vállalják, pedig egyiket se tudják normálisan etetni, taníttatásukra nincs pénzük, de a szeretet mindent megold... igen, aztán felnőttként majd nem tud magával mit kezdeni az a szegény gyerek. Egy nőnek JOGA van eldönteni, mennyi gyereket tud vállalni, ehhez (a családján kívül) senkinek semmi köze. Azzal én se értek egyet, hogy a kislányt be kellett volna avatni, ezzel hatalmas terhet rakott a vállára, de ő is ember, hibázik. Ebben a 14 éves lányba több értelem szorult, mint a szemellenzős, elfogult abortuszellenesekbe összesen.

Kérdező, neked kitartást kívánok és remélem rendbe jön a család élete. Nehéz és lassú folyamat lesz, kicsit mindig bennetek lesz ez, de boldog életet kívánok nektek!

2014. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2014. márc. 22. 13:02
 39/42 A kérdező kommentje:
Mindennek vége. A szüleim el fognak válni! Nem tudom, hogy valaki nézi még ezt a kérdést, vagy sem. De leírtam, hogy tudjátok mi lett a vége az én kis "történetemnek".
2014. szept. 28. 12:38
 40/42 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Az abortusz volt az oka?
2014. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!