Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz most velünk?

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
14 lassan 15 éves gimnazista, koleszos lány vagyok van egy 4 éves húgom. Mindkét szülőm dolgozik. Havonta átlagosan 260ezer forintból élünk meg. Anya ma mondta el, hogy abortuszra készül, de apa nem tudja, hogy én erről tudok. Nagyon szeretem a kistestvérem, és mindig nagyon hiányzik, amikor a kollégiumban vagyok. Anya 35, apa 36 éves. Apán nem nagyon látok semmit, vagyis szerintem próbálja felénk azt mutatni, hogy minden oké. Anyán viszont nagyon látszik, hogy rosszul van, nem akar enni, nem beszél annyit és mindig könnyes a szeme. Nem tudom mi lesz vele ezek után... sőt azt sem, hogy mi lesz velünk, a családdal. Nem akarok holnap visszamenni a koleszba, én itthon akarok maradni és mellette állni. Sajnos ezt nem szabad, mert akkor apa rájön, hogy tudom mire készülnek. Mi lesz velünk? Akik hasonló helyzetbe kerültek, azok hogyan dolgozták fel?

2014. márc. 15. 22:20
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Részben az is.
2014. szept. 28. 12:54
 42/42 anonim ***** válasza:
Szegenykem hat nagyon sajnallak. mi lett elvaltak a szuleid?
2016. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!