Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
kedves 53/58-as valaszolo! Azert ne keseredj el, probalj meg lazitani. amig nem jon meg addig jo, megintcsak ezzel proballak nyugtatni. de ha esetleg megsem baba lenne, akkor lehet azert nem jon, mert idegeskedsz rajta. nalam ez egyszer meg regebben elofordult, akkor pont egy balesetem is volt, de mar elotte kesett a mensim, es a baleset meg ratetezett es kb 2 het mulva jott meg csak, miutan "lement rolam" a stressz.
2014. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
62-es Hajni voltam bocs elfelejtettem odairni:)
2014. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem ma megjött.Már az ovu tesztet megrendeltem, meglátjuk a jövő hónapot.... Andi
2014. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

Sajnalom Andi :-(

Na de uj holnap uj remeny :-)

Hajni

2014. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok Kedves Csajok!


Ma van hogy 6 napja kesik a mensim gondoltam veszek meg teszteket,dragabbakat es megcsinalom mennyit erosodtek a csikjaim:-)

Ilyenek lettek tegnap esti pisivel:

2014. máj. 15. 08:03
 67/78 A kérdező kommentje:

Akinek kozben megjott,ne keseredjen el,most probaljon egesz masra koncentralni,masra gondolni,valamivel lekotni magat.Tudom sablon szoveg de igaz!Konnyu nekem tanacsot adnom,ha nekem sikerult.Biztos ezt gondoljatok,de nem!Segitek ha szeretnetek ha van kerdesetek valaszolok:-)


Egyenlore meg nem megyek dokihoz,ugy 7 8 hetesen szeretnek menni hogy tuti latszodjon mar az embrio.

Addig probalok lazitani,nem megeroltetni magam.

Puszi Nektek,Brigi


Kiszamoltam,elvileg januar 20 a szules idopontja:-)

2014. máj. 15. 08:08
 68/78 anonim ***** válasza:

Jajjj Brigi, ez tök jó :) Gratulálok :)

Képzeld, nekem már 3. napja késik, semmi mensi tünet, de a tesztek negativak :( de még mindig reménykedem,hogy hátha nálam később fogja kimutatni...vagy szerinted már reménytelen?

Komolyan idegbajos vagyok, jönne meg akkor vagy valami, de ezek a negativ tesztek kiakasztanak

Adri

2014. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

6-os vagyok, gratula mindenkinek, akinek összejött, nekem sajna megjött:(

Elkezdtem szedni a barátcserjét, mert mensi előtt pár napig barnázok, és egyszer már segített ezen a problémámon. tavaly 4-5 napokat barnáztam, most már csak 2 napokat, és a ciklusaim se 24-25 naposak, hanem meghosszabbította egy kicsit. (annyi a különbség, hogy anno nem terveztünk babát, most viszont igen)

Ha régen használt, most se fog ártani, ugye?

2014. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Most voltam pisilni, és szerintem 1-2 óra múlva megjön :(

nagyon csalódott vagyok :(

Csajok, hol veszitek/rendelitek az ovutesztet? én még soha nem használtam, ez volt az első próbálkozós hónapunk, szóval csak úgy szerettük egymást, nem néztem, hogy mikor. Úgy voltunk vele, hogy mostmár akarjuk.

Viszont szeretnék ezután tutira menni

Adri

2014. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!