Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

Gratulalok megegyszer Brigi! Gyonyoruek a tesztjeid :-) mit erzel?van vmi tuneted?

Kedves 6-os es Adri sajnalom h megjott (meg fog jonni) nektek.

de. legalabb ti mar tudjatok mi van :-)

En am clearblue digitalis ovutesztet hasznalok,es szeretem mert kimutatja egy smile-val ha pozitiv egy ures korrel meg ha nega ugyh nem kell talalgatni.

en meg "ketsegek kozott" vagyok lehet h hetfoig mert most nem tudom mikor fog jonni, vagy vasarnap vagy hetfon :-/ mivel vasarnapi nap volt 2-szor pozi az ovutesztem,igy valoszinu hetfo hajnalban tortent meg az ovulacio.

Mar kezdek egyre jobban izgulni,amit viszont nem akarok...

Szurkolok h a kovetkezo holnap sikeres legyen csajok :-)

Hajni

2014. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

Én vaterásat rendeltem. Andi

[link]

2014. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Most van a 9 dik napja hogy nincs mensim,ha jol szamoltam,5 es fel hetes kismami vagyok.Mult heten penteken mar jelentkeztek tuneteim,csak ugy a semmibol megszedulok,mindennek hal szaga van,szaraz a szam.Este jonnek enyhe szurkalasok es luktetesek a mehem kornyekerol.

Ugy tervezem,hogy ezt a majusi honapot megvarom es junius elejen megyek dokihoz meg a vedonohoz.


Irjatok,hogy ovu tesztelni fogtok stb.Arra nem gondoltatok,hogy nem bennetek van a hiba hanem a parotok spermajaban?

Nem konkret betegsegre gondolok,hanem lehet egy kicsit fel kell turbozni a fickokat:-)

Szoval en ajanlom,hogy a parotok kezdjen el szedni Ferulant kapszulat.Patikaban megrendelheto,recept nelkul,draga mulatsag,de az elso honap utan mar sikeres.

2014. máj. 19. 07:24
 74/78 A kérdező kommentje:

[link]


Csinaltam egy kontroll tesztet,Gabriel,hogy tudjam minden rendben van odabent:-)

Szepen total eros csikom van,ez jo jel:-)

2014. máj. 20. 16:06
 75/78 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Remélem tényleg minden oké veletek.Én amikor kb. 10-12 hetes lehettem a 2. gyerkőccel, béreltem egy szívhanghallgatót.Nagyon élvezte mindenki a kis szívverésének hangját, fel is vettem, azóta is megvan.Amikor hallgatom néha bekönnyezek tőle, annyira jó volt pocakos anyukának lenni, minden percét élveztem, mindkét terhességemnél, persze a rosszulléteket levéve.

Én a 9. ciklusnapnál járok, már elkezdtem ovu tesztezni, eddig még negatív. Mondjuk annyira most nem vagyunk rágörcsölve mint múlt hónapban, valahogy most fel vagyunk pörögve a férjemmel, minden másnap együtt vagyunk, biztos a tavasz.... :D Mikor mész orvoshoz? Tüneteid? Andi

2014. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

Kedves Andi!

Mint irtam mar,nem elso baba,hanem az otodik.Igy en mar minden mozzanatat ismerem a terhessegnek,a magzat fejlodesenek.Van itthon Angel Sounds szivhang hallgatom,majd ha eljon az ideje hallgatozni fogok.Ahogy aprilisban elmult a mensim,ra egy hetre ugy aprilis 28 korul mondtam apanak hogy most gyereket akarok!Egyszer voltunk egyutt,es tessek sikerult:-) Elsore:-) Ereztem mar joval mensikimaradas elott hogy sikerult,de negy gyerek utan mar ezt megerzi az ember:-)

Tuneteim a puffadas szedules hanyinger es a fustolt halat kivanom es a mogyorot.Allandoan ezeket ennem:-)


Dokihoz meg korai menni majd junius elejen megyek akkor mar szivhang,ulomagassag stb lathato.

2014. máj. 21. 09:47
 77/78 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na,kivel mi van?Uj honap esetleg sikerult valakinek?

En most 9 hetes+2 napos vagyok,a baba jol fejlodik egeszseges:-)))

Udv,Brigi

2014. jún. 20. 07:51
 78/78 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kivel mi újság?Kinek sikerült? :-)

Én most vagyom 26 hetes,a pici fiú szépen fejlődik a pociban:-)

Írjatok ha van kedvetek,puszi Brigi

2014. okt. 14. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!