Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
de jóóóóóóóó :-D hatalmas gratula vigyázz magadra nagyon vagyis magatokra,bocsánat :-D
2014. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves Kérdező :)

nekem holnap kellene megjöjjön, de felbuzdulva sok olyan válaszon, akiknek 1 nappal előtte kimutatta az x-epil, én is csináltam ma egyet. Negativ. Szóval feladom. Nem értem :( pedig a cicim kegyetlenül fáj, mensi előtt sem szokott, szóval nem értem

2014. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

Igen igen ez meg nagyon az eleje mindenkepp vigyazni fogok,kimelem magam,a hazimunka megvar:-)

Nagyon tuneteim nincsenek talan a cicifeszules es pici almossag.

Mindjart megjon erzes es kis szurkalasok a petefeszkeim tajekan.

2014. máj. 12. 14:18
 44/78 A kérdező kommentje:

Kedves 42-es valaszolom,biztos negativ lett??Ha nagyon nezed sincs ott valami?

Az X Epil nagyon jo teszt,latod nekem a szombati napon kimutatta bar iszonyat halvany volt.Ma pedig ilyen eros csikom lett.3 nap kellett hogy szepen mutassa.

2014. máj. 12. 14:20
 45/78 anonim ***** válasza:

42-es vagyok: Sajnos még halvány csíkot sem látok :(

Adrienn

2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy meg fog jönni...
2014. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Ne add fel!Meg nem jott meg!Drukkolok!!!
2014. máj. 12. 15:37
 48/78 anonim ***** válasza:

4-es/25-os vagyok. Gratulalok megegyszer kedves kerdezo!!!! Tudtam en hogy erosodni fog :-))

Nagyon orulok neked!

Kedves 42-es valaszolo, ne add fel! Amig nem jon meg most ndegy mennyire erzed a mindjart megjon erzest!sok olyat olvasni itt h valaki ugyanigy volt es megis baba lett! Ne add fel meg a remenyt! Szoritok!!! Innentol csak "H" leszek...

2014. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:

Köszönöm a bíztatást csajok! Puszi mindenkinek

Adri

2014. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! Csajok nektek pedig szorítok!Amíg nem jön meg addig tényleg nem szabad elkeseredni.Még nekem sincs semmi, remélem nem is lesz, mármint menszesz nem lesz.Szerintem csak szerdán csinálom meg a tesztet. Elég idegölő ez a várakozás.... Andi
2014. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!