Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Ne haragudj de nem ertem mire celzol h vasarnaprol hetfore az az 1nap mi? Bocsi ha kicsit ertetlen vagyok :-/ akkor hetfon teszteljek? Te tervezel tesztelni vasarnap elott?4.voltam
2014. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

Kedvex 4-dik,es utolso:-)

Hulyeseget irtam,mert ugye 11-re vasarnapra nem varod.Felejtsd el a hetfot,akkor vasarnap mar tesztelhetnel:-) Azt hiszem en is vasarnap reggel elso pisibol csinalok egy tesztet.Remelem nem jon meg es drukkolok nagyon Neked is,es Mindenkinek! :-) :-)

2014. máj. 9. 10:50
 23/78 anonim ***** válasza:

Nnna, nem bírtam magammal, vettem a dm-ben egy predictor early tesztet...az van ráírva, hogy a nemvárt előtt 4 nappal 99%-ban kimutatja..negativ lett.

Most olvastam utána, hogy kinek hogy vált be, nem sok jót írnak erről a tesztről..szóval még van remény ugye? ezt ne vegyem 100%-nak?

2014. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! Szerintem van remeny, amig nem jon meg ne add fel! :-)

Kedves kerdezo! Megint felreirhattam vmit/vagy felreolvastad mert 18-ara nem varom kb. Viszont a 9.nnqpon volt egy pozitiv ovutesztem es egyutt voltunk aznap is meg a 10.napon is es attol kezdve vasarnap lesz 2het azert kerdeztem h erdemes e vajon tesztelnem. Viszont a 15. es a 16.ciklusnapon is volt pozitiv ovutesztem ugyh nem tudom h most mi van :-/

2014. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
Bocs 4.voltam azt elfelejtettem irni:-)
2014. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én kérdésem.Szerintetek? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Kérdező izgulsz már? :) Andi

2014. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam,atlapoztam az idei 2014 es naptaramat es januartol csak 26 napos ciklusaim vannak.Igy rajottem,hogy nem is 11 en kene megjonnie,hanem ma.Igy tegnap vagyis nemvart elott egy nappal vettem egy X Epil tesztet es tegnap este megcsinaltam,mert mar nem birtam ki.

Nagyon nagyon nagyon halvany,de ott van a masodik rozsaszin csikocska! :-)

A ferjem is siman latta a csikot pedig vaksi szegeny:-))


Ugye ma van(lenne)a mensi napja,nem jott meg:-))))))


De hetfon csinalok masik tesztet is erosodnie kell a csiknak.

2014. máj. 10. 10:15
 28/78 A kérdező kommentje:

Aki predicator early teszttel tesztelt annak uzennem,hogy a vilag legsz@rabb tesztjet vette!!!!

Teljesseggel megbizhatatlan csak az ara van vagy 1000 ft....

2014. máj. 10. 10:18
 29/78 A kérdező kommentje:
A 26 os valaszolonak uzenem,hogy a heves aktus miatt lehetett inkabb a barna es rozsaszines nyak,nem a beagyazodastol.Tesztelni mikor fogsz?
2014. máj. 10. 10:20
 30/78 A kérdező kommentje:

Kedves 4 es es 25 os valaszolom!

OK,mar ertem:-))

Ha most telik le holnap a ket het,akkor probalhatsz egy tesztet holnap elso reggeli pisibol.De ne szomorodj el ha esetleg negativ.


Bar en is mensi elott csinaltam tegnap raadasul esti pisivel es halvany pozi lett:-)))

De ahogy irtam,26 napos ciklusaim vannak,nem 28 igy a nemvart napja ma van nekem,nem 11 en lesz.

Es nem jott meg a mensim:-)))))))

2014. máj. 10. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!