Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:

De joooo!!!! Gratulalok kedves kerdezo! Remelem szepen fog erosodni a teszted! Boldog babavarast es jo egeszseget nektek :-)

Szerintem holnap reggel ellovok egy tesztet de negativra keszulok es akkor max csak pozitivan tudok csalodni :-)

4-es (es25-os) valaszolo voltam

2014. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Koszi koszi,igen azert kell a drukk,nem bizom el magam mert tenyleg nagyon halvany az a masodik csik:-)

Hetfon csinalok meg egy tesztet,bizom benne hogy erosodni fog.

Mielott kerdezned mik a tuneteim,hat tulajdonkepp semmi.

Kis cicifeszules honaljban,enyhe furi szurkalasok a petefeszkeim tajekan,tehat nem kozepen a mehemnel.

Nagyon kivancsi vagyok a reggeli tesztedre! :-))))))

2014. máj. 10. 16:51
 33/78 anonim ***** válasza:

Hat nagyon szurkolok neked, de nem lesz ott gond :-)

Am jol tudtad, tenyleg a tuneteidet akartam kerdezni :-)

En egyelore igyekszem nem erezni semmit, nem szugeralni tuneteket magamnak de azert erzek par dolgot pl szurkat a huvelyemnel meg petefeszeknel nyilallas szeruseget... de nem hiszek nekik amig pozi tesztet nem latok :-) majd megirom reggel h mi lett!

2014. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Izgulok am,mindenkepp ird meg a teszt eredmenyed!Es reggeli elso pisit hasznalj:-)

Hetfon en is tesztelek ahogy irtam,reggeli pisivel:-)

2014. máj. 10. 18:20
 35/78 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Annak ellenere hogy egesz ejszaka pozitiv tesztekrol almodtam, reggeli elso pisibol negativ lett-termeszetesen. Nem vagyok csalodott, probalok inkabb mostmar nyugtonlenni kb jovohet vegeig, szombat-vasarnap majd ellovok megegyet ha nem jon meg.

Te hogy vagy? Remelem neked mar szep eros ketcsikos lesz a teszted!:-)

2014. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap akartam Tescoban venni egy tesztet de elfelejtettem:-)

Igy ma delutan veszek a Rossmannban es reggel megcsinalom.

Most mar 3 napja kesik a mensim,ha van baba szep kis csikocskanak kell kijonnie:-)

Neked szerintem is lehet korai volt a teszt.


A tobbi valaszoloval mi a helyzet?Lanyok,hogy vagytok?

2014. máj. 12. 07:14
 37/78 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem ugye volt az a rózsaszínes-barnás valami pénteken ami 1-1,5 napig volt de nagyon minimális.Azóta semmi, tegnap délelőtt még volt nagyon halvány barnás folyás, de estére teljesen megszűnt és ma sincs semmi. Egyébként semmi tünetem nincs.Elvileg szerdára nem várom.Nagyon kíváncsi leszek mi lesz ebből.... Andi
2014. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

[link]


ez a ma delutani X Epil tesztem :-)

2014. máj. 12. 14:05
 39/78 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!!!!!!!Gratulálok!!!!!!!
2014. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig szinten ma delutani Facelle teszt :-)

2014. máj. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!