Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:

Aztaaaaaaaa kedves utolsó válaszoló :D Gartulálok :)

Én 13-ra nem várom, szerinted teszteljek, vagy még korai? még valami: milyen teszteket használtál?

2014. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenkinek csajok! :)
2014. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
4.vagyok. 10-es gratulalok!!!:-) megkerdezhetem hogy mikor volt ovud es mikor voltatok egyutt? Csak erdekel h pontosan hany napra lett pozi a teszted :-) ja es jol latom hogy az egy first response teszt?
2014. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
Lányok en mar abba a kategóriába voltam hogy nem erdekel mikor ovulalok mi mikor van :) majdnem masfel év utan mar el sem hittem hogy pozitiv tesztet látok :) amúgy 3 nappal a mensi elott járok es a teszt neve First response :) ez 6 nappal korábban ki mutatja a terhességet :))
2014. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:

Gratulalok a kismamanak!! :-)

Akkor elmondom,nem elso baba a mienk.Ki talalja ki hanyadik gyerkoc?:-)

De ,ugyan ugy izgulok es varom es turelmetlen vagyok a mensi miatt,mint amikor az elso gyereket terveztuk.

Nagyon szeretnem,ha 11-en nem jonne meg.

En valahogy kibirom es addig nem tesztelek:-)))

2014. máj. 8. 13:33
 16/78 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 14-re nem várom, január óta próbálkozunk. Ő a második baba lenne, van már egy 2 éves kislányom. Ő elsőre összejött,így most furcsa, hogy ennyit kell várni, de még türelmes vagyok. Mindig mikor megjön a mensim, azzal vigasztalom magam, hogy legalább a szervezetem jól működik. :) Egyébként tüneteim vannak, de eddig majdnem minden hónapban voltak, aztán nem lett bébi. Most éppen 4 napja görcsölget a hasam (a mindjárt megjön érzés ), és ingerült vagyok, amit szegény családomon vezetek le! :( Mindenkinek drukkolok!!
2014. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
Nekem is oldalt, hónaljban cicifeszülés
2014. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
Ti mikor fogtok tesztelni?Kivarjatok nemvart napjat vagy elobb?
2014. máj. 8. 18:28
 19/78 anonim ***** válasza:
En is feszult vagyok tegnap ota nagyon, egyeb tunetem nincs. Agyalok a tesztelesen vasarnap reggelre de nem vagyok benne biztos. Volt egy pozi ovutesztem 9.ciklusnapon utana meg a 15. &16.ciklusnapon is. Minden pozi alkalomkor es utana egy nappal is egyutt voltunk. De most akkor nem tudom h a 9.napi ovuteszt eredmenyere vasarnap merjek e tesztelni, mert ugye az lesz ra 2hetre??? Szerintetek??? 4.voltam
2014. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

Utolso!

Szerintem azt az 1 napot kibirod:-) marmint vasarnaprol hetfore:-)

2014. máj. 8. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!