Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
 191/219 anonim ***** válasza:

Teszteltem. Bár még 10 percen belül vagyok, de full negatív. Remélem nincsen baj, azt hiszem amit elmúlik a mensim elmegyek a dokihoz.

Petra

2014. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/219 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp jó ötlet,ha elmész dokihoz,biztos nincs baj,csak lehet sokat idegeskedtél és az zavart be. Nekem a múlt hónapban 10 napig volt meg. 4 napig barnáztam és 6 napig rendesen volt meg,mert én is szétidegeltem magam. Lehet hogy nálad is csak ennyi a baj. Ha van változás mindenképp írj!

Szilvi

2014. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/219 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Petra kérlek menj el dokihoz, vagy legalább hívd fel, és kérdezz rá, hogy mit gondol, nehogy valami baj legyen!!!! Lehet, hogy tényleg semmi, de jobb félni, mint megijedni! Szilvi nagyon drukkolok! Nekem még van egy hét nemvártig, semmit nem érzek, hogy őszinte legyek, az égvilágon semmit :D Az egyetlen, ami talán kicsit más, mint eddig, hogy nem nagyon tapasztalok semmilyen folyást. Valami irtó minimálisat érzek néha, de semmi nyoma egyébként (bocsi, kicsit undi :D ) De hogy ez jót jelent, rosszat jelent, vagy semmit sem jelent, fene tudja. Mást úgysem tudok tenni, csak várni, reménykedni. Nem könnyű, de igyekszem terelni a gondolataimat :) Pati
2014. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/219 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Pati!:)

Majd leszakad a derekam és a hasam,de már napok óta ez van. Jó lenne ha eldöntené a szervezetem,mert ez elég rossz így. Nincs kedvem menni sehova,pedig lehetne jókat kirándulni a családommal. Ha egy kicsit megpihenek akkor jobb.Egy kis folyásom nekem is van néha,ki tudja mit jelent.

Petra várom a fejleményeket. Van változás?

Szilvi

2014. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra mi a helyzet,jobban vagy?Írj ha tudsz!

Nálam annyi hogy a mai tesztem negatív(xepil),de nincs semmi jele hogy megjön,csak fájdogál a hasam. Szörnyű ez a bizonytalanság.:(Holnap reggel megcsinálom a digitális clearbluet.

Szilvi

2014. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/219 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi, remélem ott az a bébi, csak nagyon bujkál :)

Én most úgy érzem, hogy soha nem telik el ez az egy hét, hogy végre tesztelhessek :D A párom viszont közölte, hogy márpedig ott van valaki, tudja, hogy ott van a kislányunk már. Olyan ééédi :D Remélem tényleg nem csalnak a megérzései :D Pati

2014. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/219 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem van ott valaki,bár egy kicsit most barnázok. Lehet reggelre megjön nem tudom,nem szeretném. Most nincsenek görcseim valahogy jobb egy kicsit. Reggel megcsinálom a clearbluet ha nem jön meg.:) Szurkoljatok!:)

Pati édes lehetett a párod,úgy legyen ahogy mondta én szurkolok neked!:)Tényleg hosszú egy hét én tudom.

Petra merre vagy? Aggódom érted!:(

Szilvi

2014. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/219 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi! Kivancsian varom a hirt a tesztrol... :)

hat en is remelem, hogy igaza lesz ;)

Petra en is aggodom, merre jarsz? Ugye jol vagy? :/

Pati

2014. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/219 anonim ***** válasza:

Bocsánat Bocsánat Csajok, élek még!

:)

Nem volt kedvem semmihez, gépezni meg pláne nem akartam valahogy. Tök szuper volt, utolértem magam a házimunkában, sőt az állatok körül is mindent megcsináltam amit megakartam. Szóval nagyon meg vagyok magammal elégedve. Most már majdnem teljesen elmúlott a mensim, jövő héten felhívom a dokimat aztán majd meglátjuk a többit :)

Én is nagyon sokat gondoltam rátok, de valahogy nem akartam látni a saját kommentárjaim.

Megy a drukk. Írjátok ám meg, hogy mi a helyzet!

Petra :)

2014. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/219 anonim ***** válasza:
100%

Csajok!!! Barnazok, egy hettel a nemvart elott :o elmentem reggel pisilni, icipici folt volt a bugyimon, ahogy toroltem a wc papiron lattam enyhe vert, beraktam egy betetet, semmi nincs rajta azota, csak mikor torlom, a wc papiron latom a sotetbarna vert. Nem sokat, de van. Az elso pisilesnel viszonylag soknak tunt, most legutobb mar szinte semmi, de nagyon sotet szinu. Ez most mi a szosz?

Petra, orulok, hogy jol vagy, mar tenyleg megijedtem, hogy baj van veled! :/ :)

Pati

2014. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!