Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
 201/219 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, most megint erosodott a mennyisege, de meg mindig csak a wc papiron, beteten semmi. Tiszta ideg vagyok. De nekem mikor megjon akkor full elont a ver es ugy gorcsolok, hogy a falat kaparom, most semmi gorcs... kikeszulok :( Pati
2014. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Örülök Petra hogy jól vagy,és megértelek hogy nem voltál.

Pati,nekem is volt barnázásom egy kicsi egy héttel előtte. Azt olvastam hogy beágyazódáskor van barnázás egy héttel mensi előtt. Remélem hogy most ágyazódik be a babád.

Nálam nem tudom mi van sajnos két tesztet is csináltam mindkettő negatív(az egyik clearblue).. Szerintem már ki kellene mutatni ha baba van. Mensi sehol,aggódom hogy akkor miért nem jön meg. Hányingerem van,alacsony a vérnyomásom és úgy fáj a fejem hogy majd kiszakad.

Ha hétfőig nem jön meg aznap reggel kérek időpontot a dokimhoz,hogy nézzen meg,mert megőrülök a bizonytalanságtól.:(

Szilvi

2014. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/219 anonim ***** válasza:
100%
Csak mindenhol azt olvasom, hogy a beagyazodasnal enyhe pecsetelesrol beszelnek, en azert ezt annal tobbnek mondanam valamivel :( de nagyon korai lenne menzinek, egyszeruen nem ertem. :/ Pati
2014. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/219 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is megint van barnázás. Szerintem hamarosan megjön...:(Nagyon el vagyok keseredve,mert tudom hogy jókor voltunk együtt és mégsem sikerült volna.Hát mindenképp megyek dokihoz remélem nincs bajom és azért nem jön össze a tesó.:(

Pati szerintem még nálad bármi lehet,ne add fel.:)Várni kell de én tudom hogy az a a legnehezebb. Én már kezdem feladni... Szilvi

2014. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/219 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Szilvi, ugy sajnalom :( de amig nem jon meg rendesen, addig van remeny! Ne add fel! Nekem most megint csokkent a maszatolas, szoval a fene egye meg, mar tiszta merges vagyok :D de igyekszem lenyugodni, ugysem tudok mit tenni, csak varni es remenykedni. En hiszek benne, hogy fogunk mi meg arrol beszelgetni, hogy kinek mekkora a pocija ;) Pati
2014. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/219 anonim ***** válasza:
100%
Ugy nez ki, megiscsak megjott :/ :( na, majd legkozelebb talan. Nem ertem, hogy johetett ilyen hamar :/ Pati
2014. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/219 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat szomorú vagyok,bár még nem jött meg rendesen,barnázás van,de szerintem csak idő kérdése. Olyan jó amikor vannak olyanok mint mi akik hasonló cipőben járnak. Annyira sokat tud ilyenkor segíteni néhány vigasztaló szó, és az hogy tudjuk nem csak mi vagyunk így.

Ha elmúlik megyek orvoshoz,hogy derítse ki ha van valami baj,és tudjam mit tegyek a siker érdekében. Annyira szeretném ha sikerülne!!!!!!!!!!!:(

Szilvi

2014. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/219 anonim ***** válasza:
100%

Pati én is sajnállak téged!:( Nem értem a szervezetünket,miért produkál mindent úgy mintha terhesek lennénk. Más aki csak "véletlenül" hoz össze egy gyereket sokszor nem is akarja megtartani,mi pedig akik annyira szeretnénk nekünk meg nem sikerül. Nem értem én miért van ez így!Remélem egyszer azért eljön a mi időnk is...

Szilvi

2014. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/219 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi, nagyon aranyos vagy! Bizony jo, hogy vagyunk egymasnak, sokat segit :) engem is az keserit el, hogy az ismerettsegi koromben jelenleg vannak 4en, akik nem is terveztek, de becsuszott... nem vagyok en irigy, de eleg igazsagtalan a sorstol, hogy igy kitol velunk... :/ tudom, semmirol nem vagyok lekesve, meg nagyon fiatal vagyok es tuti jon majd az en kis babucim is, csak nehez elfogadni, hogy nem ugy tortennek a dolgok, ahogy en azt elkepzeltem... de probalok abban hinni, hogy ennek oka van, es meg elottem van valami, ami miatt meg nincs itt az ideje a bebinek. Probalkozunk tovabb, aztan majdcsak eljon a csoda :) Pati
2014. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én még mindig csak barnázok. Tegnap és ma elég alacsony a vérnyomásom,nem is akar feljebb menni,mértem. Azt hittem hogy ma reggelre bizti megjön,de nem. Ha így marad ez az állapot akkor holnap du megyek a dokihoz. Fájdogálnak a melleim és a tompán fájogat a hasam. Hát nem tudom mi van,de ez eléggé fusztrál engem. Olyan jó lett volna elmenni egy kicsit fürödni,de nem merek menni sehova. Elegem van ebből az állapotból. Tesztet nem csináltam,majd holnap reggel hogy megtudjam mondani a dokinak az eredményt. Teljesen tanácstalan vagyok...:(

Pati, Petra, többiek veletek mi újság?

Szilvi

2014. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!