Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
 161/219 anonim ***** válasza:
100%

Hú Petra én nagyon drukkolok neked!:)Pozit tesztet teszel fel remélem!!!!!!!!:)Mindenképp írj ha tudsz valamit,én gondolok rád!:)

Szilvi

2014. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/219 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, mindenképpen írok, ha van valami. :)

Petra

2014. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/219 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 napja késik
2014. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra mi a helyzet? Teszt?

Én egy pár napig csak néha leszek,mert megyünk nyaralni.Próbálom azért követni a fejleményeket!:)

Megy a drukk mindenkinek:)

Szilvi

2014. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/219 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen Szilvi, annyira jól esett, hogy gondoltál rám, de sajnos semmi jó hírem. Épp ma mondtam a páromnak, hogy ha ma megyünk be a városba vegyünk tesztet, erre hazaértünk és megjött.. Úgyhogy nekem már esélytelen a hónap.

Nektek viszont drukkolok nagyon!

Petra

2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/219 anonim ***** válasza:
100%
Ò Petranagyon sajnálom,annyira drukkoltam neked!:-( Küldöm a pozitív energiákat. Mi most strandolunk,de egész nap olyan hányingerem van ès ahogy jöttünk el valami büfé mellett majd felfordultam a sült illatoktòl. Hát örülnék de lehet hogy csak a mensi szórakozik velem. Gondolok rád higy gyorsan tulvészeld ès akkor hajrá.;-) Szilvi
2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/219 anonim ***** válasza:

Képzeld, azóta sem volt egy csepp barnázás sem. Amikor írtam, előtte a wc papír volt pisilés után egy foltban barna, azóta se semmi, pedig mindig egyből normálisan meg szokott jönni. Nem értem, mindegy, ha hétfőig(ugye addigra nem vártam) nem lesz változás, akkor tesztelek egyet, bár már reményeim nincsenek.

A kisfiam épp most mondta este(anyóséknál összeültünk és szóba jött a másik házaspár ismerősnél, hogy mikor lesz náluk kistesó), hogy "anyaaa, nekem mikor lesz kistesóm? Úúúgy szeretem" ... Hát nem érintett túl jól, hogy őszinte legyek..

Petra

2014. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/219 anonim ***** válasza:
100%
Hú Petra ez nagyon furi, de jó jel is lehet. Drukkolok hogy pozit tesztelj! Nålam az a helyzet hogy tegnap dėlutån volt egy pår csepp barnåzåsom, azóta semmi, mår azt hittem egy hėttel hamarabb megjön. Lehet hogy beågyazódåsi vėrzės volt? Nem tudom. Ma pedig hånyingerem van ės fåjdogål a hasam. Na egy pår nap ės kiderül, remėlem sikerül. Szėp napot neked ės írj ha van valami, vårom. Szilvi
2014. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/219 anonim ***** válasza:
100%
Többiek veletek mi újsåg. Pati eltüntėl. Veled mi a helyzet? Szilvi
2014. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/219 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindjárt felhívom a férjem, hogy ha jön haza a munkából hozzon egy tesztet. Azóta sincs egy csepp vér sem. Reggel volt egy fél körömnyi barna megint a Wc papíron, azóta megint semmi.... A hőmet nem tudtam 2 napja megmérni, tök idegesít.... Petra
2014. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!