Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
 171/219 anonim ***** válasza:
100%

sajnos úgy néz ki hogy ez a hónap megint nem a miénk :( van egy kis vérzésem pedig 30-án kellett volna megjönnie. :(

Andi

2014. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/219 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen :( én se értem hogy mért jött meg ennyivel előbb :(
2014. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/219 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom Andi!Kitartás! Petra ez elég különös,mindenképp tesztelj szerintem,lehet hogy baba van a dologban.

Én egész nap rosszul érzem magam,fájdogál a hasam tompán,állandóan azt hiszem hogy megjött,szaladgálok a WC-re de semmi eddig. Iszonyatosan fáradékony vagyok,és mindig álmos. Hát nem tudom mi lesz ebből. Tesztelni csak pénteken kellene de az még olyan messze van. Szerintetek beágyazódás után (ami tegnap lehetett szerintem) hány nap múlva teszteljek?

Pati merre vagy?

Szilvi

2014. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/219 anonim ***** válasza:

Hát ebben nem tudok segíteni, mindig csalódást okozok magamnak a tesztekkel, így ha most nem lesz baba 2 hét késés után fogom megvenni az első tesztet.... :D A férjemnek szóltam, hogy hozzon egy tesztet, de ő úgy gondolta, azzal megkímél, ha még nem hoz tesztet és addig sem idegeskedek, miért barnázok....

Mondom remek, remélem kiderül, hogy volt baba, csak későn kapálóztunk. Félek megmondom őszintén nagyon, alig alszom éjjelente. Reggel mérek egy hőt, nagyon nagyon izgulok, remélem a hőm fent lesz, akkor felfogom a reggeli pisit és már futok is a gyógyszertárba, de olyan messze még a reggel.... :( :( Remélem nem jön meg, bár most már volt néhány cseppel több barnázás, sőt nagyon szúrkál és csipked a hasam alja.. :( De a mellem még mindig nagyon fáj, sőt a méhszáj is tök zárt. Sokkal másabb szokott lenni mensi előtt. Nem értem, de már próbálok nem is gondolni arra, hogy baba van. Idáig mind a kétszer megéreztem, hogy terhes vagyok, most is teljesen olyan érzésem van. Na mindegy, inkább nem írok többet, mert még a végén begolyózok. Reggel jelentkezem.. :)

Petra

2014. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/219 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont egyre erősebben barnázok. Mármint most már WC-nél 2 folt van és most egy fél körömnyi pötty volt a betéten, de fáj a hasam alja, pedig akkor szoktam görcsölni amikor erősen megjön..

Na mindegy. Petra

2014. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra! Tesztelj mindenkepp! Drukkolok!

Nalam nimcs semmi extra, szepen fent van mar a hom, varokozok :) eleg sokat szurkal a mehem, illetve inkabb eg, mintha valaki belul gyufat gyujtana :D a mellbimbom meg olyan idonkent, mintha eppen korbe tetovaltatnam :D a parom jot szorakozik a hasonlataimon :D de tenyleg kellemetlen :D ezt a tunetet nem tudom hova rakni, de nem elem bele magam semmibe :) Szilvi, a kimaradt menzi napjaig probalj kitartani es addig ne tesztelj, mert csak fajditod a szived, hogy lehet, negativat latsz, kozben pedig csak tul korai volt :)

Pati

2014. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/219 anonim ***** válasza:

Na én előttem egy tesztet, kár, hogy nem reggeli vizeletből. Most csináltam meg, még nincs 2 perce se. Valami mintha lenne ott... Holnap megcsinálom reggeli pisiből a másikat, kettőt vettem Discolort.

Kíváncsi leszek.. :)

Petra

2014. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/219 anonim ***** válasza:

Csajok végem van, a fiam olyan szöveget lenyomott nekem...... :D

Kint felejtettem a tesztet az asztalon, a fiam megtalálta. "Mi ez anya?" Mondom ez egy teszt ami jelzi, hogy van e kistesó. "Szóval ez a kistesó?" Nem, ez csak jelzi hogy anya pocijában van e baba, meg kell számolni a csíkokat és ha nem csak egy van akkor van kistesó. Méregeti a tesztet. Odaszalad ad egy puszit a pocira, szia kistesó.... :)

Mondom alig látszik valami, forgatni kell, de ő már tudja. <3

Petra

2014. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra jajj de jó örülök,hogy csináltál tesztet és látszik a halvány csíkocska! Nem tudod esetleg feltölteni a tesztet? Úgy megnézném,hátha egy kis erőt ad nekem is.Az én ma reggeli tesztem sajnos csak 1 csíkos,de lehet korán csináltam és nem érzékeny teszttel.:(

Édes lehetett a kisfiad,nagyon remélem hogy igaza van és akkor mindenki boldog lesz. Nagyon-nagyon drukkolok hogy csak pozi legyen minden teszt és erősödjön a csíkod!:)Szilvi

2014. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/219 anonim ***** válasza:
100%
Pati te is ígéretes vagy szerintem,ebből még bármi lehet!:)Mikorra nem várod? Szilvi
2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!