Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
 181/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra! Édike a kisfiad ;) Drukkolok, hogy erősödjön a csíkocska :) De ha a gyerek is látja...hát biztató :)

Szilvi ne keseredj el, még nagyon korai volt szerintem. Nyugi. Pont emiatt lenne jó kivárni az idejét. De tudom, tudom, könnyű mondani :D Nekem még sok van a nemvártig, a ciklusom 23. napján járok, szóval a tüneteket nem értem. Az ovu már megvolt,szóval passz :) még korai lenne bébi tünetnek szerintem :) de azért valahol én is reménykedek ;) Pati

2014. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/219 H.Orsolya ***** válasza:
100%

Petra! Gratulálok :)

Nekem már hat napja késik, de csak holnap reggel merek tesztet csinálni, mert a 3. nap után negatív lett. Félek nagyon, mert sokat fáj a hasam.

2014. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/219 anonim ***** válasza:

Köszi csajok, csak el ne kiabáljuk, igazándiból ő nem látta szerintem, mert tényleg forgatni kell, mert alig látható. Viszont ő már most nagyon boldog, sajnálom, hogy kint felejtettem, mert a barnázás továbbra is fent áll és félek, hogy baj lesz.

Holnap reggel nem csinálom meg a párját mégsem, majd holnap után, ugye 2 naponta duplázódik a HCG szóval addig várok... :)

Kibírom ezt az 1 napot. Pihizek, vigyázok, aztán majd meglátjuk. Remélem minden rendben lesz.

Csajok nektek meg nagyon drukkolok. ♥ :)

Fotót nem tudok csinálni, annyira rossz minőségű képet csinál a telefonom, anyu meg kidobta a tölthetős elemeket, így a fényképezőnek annyi.. :(

Petra

2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/219 anonim ***** válasza:
100%
Petra hivd fel a nogyogyaszod, mert viszont ha tenyleg van baba es barnazol, akkor lehet, hogy progeszteron potlasra van szukseged! Legalabbis en ezt olvastam errol. Nehogy baj legyen! Pati
2014. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/219 anonim ***** válasza:

Hát ha volt is baba már biztosan nincs. :(

Reggelre elöntött a vér, darabos, alvadt vér és pokoli görcseim vannak. Úgyhogy most már biztosan "minden mindegy" :(

Petra

2014. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/219 anonim ***** válasza:
100%

Ó Petra nagyon sajnálom!:(Jobbulást kívánok neked!A következő hónapnak sikeresebbnek kell lennie.Gondolok rád!

Pati nálad mi újság? Nálam semmi különös várom a pénteket,hogy mi lesz.

Szilvi

2014. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/219 anonim ***** válasza:
100%

Petra nagyon sajnalom :( jobbulast neked :(

velem nincs semmi extra, turelmetlenul varom, hogy mi lesz :)

Pati

2014. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Petra jobban vagy? Pati neked hány nap van még a nem vártig?

Tegnap állatkertben voltunk,jó volt eltereltem a gondolataimat.Hányingerem volt a szagoktól,ez egy kicsit rossz volt,meg fájdogált a hasam és olyan megjön érzésem volt. De semmi jele hogy megjön. Ma csináltam egy tesztet reggel,de negatív lett. Holnapra nem várom,de ilyenkor én már mindig barnázni szoktam,és ez nagyon fura hogy most semmi. Reménykedem...:)

Szép napot kívánok nektek!:)Szilvi

2014. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/219 anonim ***** válasza:

Hát csajok én nem tudom mi van velem, lehet, hogy el kéne sütnöm a másik tesztet is.

Mindig az első napon erős és csak akkor görcsölök, most viszont a derekam(4. napja van meg), a bal petefészkem nagyon fáj, erős darabos vérzésem van, szúró fájdalmat érzek. Ilyenkor már barnázni szoktam csak enyhe rózsaszín vérzéssel.

Remélem nincsen baj. Ugye nem lehet méhen kívüli?

Petra

2014. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/219 anonim ***** válasza:
100%

Hú Petra,ez aggasztó.:( Én a helyedben mindenképp csinálnék tesztet,mert ha pozi akkor irány a doki,uh-on látná hogy a mi a helyzet és jobb ennek utánajárni,mert jön a hétvége is és akkor csak ügyelet van,és az bizi nem olyan jó. Gondolok rád és írj hogy mi a helyzet! Szorítok hogy ne legyen baj!:)

Szilvi

2014. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!