Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után 2 nappal X-epil...

Nemvárt után 2 nappal X-epil vizeletsugaras teszt negatív! Volt valakinek hasonló? Ha igen, baba lett végül?

Figyelt kérdés
32. napon, reggeli elsőből csináltam! 29. és 30. napon reggel rózsaszínes-barnázás, azóta semmi! Mensi sehol...
2014. júl. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
Ez jó jel:-)irj:-)
2014. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma van a 37. napom... mensi sehol :) Nem bírtam ki és ma reggel teszteltem egyet... extra halvány 2. csík van rajta... nem bízom el magam még! Ha nem jön meg szerda környékén tesztelek még ;)

Tettem fel képet, nem tudom, hogy fogtok-e látni rajta bármit is... :( élőben is extra halvány a csík, hát még így, de azért belinkelem...


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 20. 08:22
 13/82 anonim ***** válasza:
Nagyon homályosak a képek, de még így is látom a 3.-4.en a halvány csíkot!Halk gratula!
2014. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:

Sajna elég rosszak lettek a képek :( De ha te is látsz rajta valamit még így is, akkor csak nem hülyültem meg ;)

Szerdán tesztelek még egyet, és majd arról is teszek fel képet! Remélem erősödni fog addigra! :) még nem élem bele magam... de izgatottan várom a szerdát :)

2014. júl. 20. 11:01
 15/82 anonim ***** válasza:
Én nem latok rajta masikat:-(lehet mert nem jók a képek annyira.de ha az a masik csik ott van halvanyan,az is pozi;-)
2014. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:
Élőben is extra-extra halvány, ezért nem is élem bele magam egyáltalán! Szerdán újra próbálkozok, és majd akkor meglátjuk! :) Az már a 40. nap lesz! A hőm 2 napja 37,3.
2014. júl. 20. 11:53
 17/82 anonim ***** válasza:
Én a 2 gyerkőcös vagyok - tényleg extra halvány, de én is látom :) Tedd fel mindenképp a szerdait is :)
2014. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:
Akkor már 3-an látjuk! :D Mindenképpen felteszem majd! :))) Már csak kettőt kell aludni :) Szerintetek milyen tesztet vegyek holnap? Sokan esküsznek a Gabriel-re... nem tudom milyet vegyek, de valami gyógyszertári vizeletsugarasra gondoltam! Anno a kislányomnál az Easy pregnancy-t meg valamelyik kazettásat használtam (már nem emlékszem a nevére)
2014. júl. 21. 11:44
 19/82 A kérdező kommentje:
Tegnap párom vett egy PROMPT midstream nevű tesztet a gyügyszertárban. Még sose használtam, nem is hallottam róla! Na de mindegy, a lényeg a lényeg, hogy totál negatíív lett :((( Nem tudom mi lehet... a mai a 40. napom! Kisírtam a dokinál, szombaton ügyel és megnéz délelőtt! Remélem nincs semmi baj! :( Még sose késett ennyit :( Szerintetek érdemes még szombatig tesztelnem? Vagy csak pénzkidobás és csak idegesíteném magam rajta?
2014. júl. 23. 09:56
 20/82 anonim ***** válasza:

Ha jó minöségü vol. A teszt akkor nem csalhat:-(talan nagyon rá görcsöltél már:-(én is igy voltam,6 napot késett tudat alatt mar az volt h na most most azért késik és puff:-(6 nap ut megjött:-(nekem ser

Szokott késni,azért is reméltem h baba van:-(de rem neked még sikerül:-)

2014. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!