Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után 2 nappal X-epil...

Nemvárt után 2 nappal X-epil vizeletsugaras teszt negatív! Volt valakinek hasonló? Ha igen, baba lett végül?

Figyelt kérdés
32. napon, reggeli elsőből csináltam! 29. és 30. napon reggel rózsaszínes-barnázás, azóta semmi! Mensi sehol...
2014. júl. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Akkor ez akár még jó jel is lehet ;) :)
2014. aug. 4. 08:33
 52/82 anonim ***** válasza:
Képzeld valami furi történt ma:-(nemtom hova tenni:-(elv vagy 10re vagy holnapra kellene jönni..és ma reggel keués halvany pirosas vérzés volt,aztan semmi,ezért neki is ugrottunk egymasnak:-):-) mondom na majd most bizti be indul a mensi mert megpiszkalt:-)és semmi azóta sem nem értem
2014. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 A kérdező kommentje:
Nekem anno, mikor a kislányommal lettem terhes, akkor volt ilyen rózsaszínes minimális folyásom! Esti fürdésnél vettem észre meg másnap reggel pisilés után épphogy a fehér wc papíron! Ez után 8-9 nappal (akkor 24-25-re nem vártam, és 26-án) reggeli első pisiből láttam meg az első pozitív tesztemet :) Nagyon drukkolok Neked!!! :D Mindenképp írj majd, hogy mi újság!!!
2014. aug. 4. 12:24
 54/82 anonim ***** válasza:
Nemtudom:-/ csak mert ugye nekem azért van a 2 dátum esedékes mensire,mert mar 2xer 26 napra jött meg.és most ha 26 napra szamolom az holnap és ha holnara kell megjönni,akkor ez a kevés kis vérzés ma sztem nem jó jel:-( de rem neked lesz igazad:-):-)köszike:-)ok irok persze:-)
2014. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy nekem lesz igazam :)))

Amúgy volt már ilyen Neked, hogy mensi előtt véreztél egy kicsit és aztán csak később jött meg rendesen?

2014. aug. 4. 15:26
 56/82 anonim ***** válasza:
Nemtudom:-/ szerintem nem nem emlékszem h régebben volt e igy..majd kiderül;-)
2014. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 A kérdező kommentje:
Tesztelni mikor készülsz? :)
2014. aug. 4. 17:47
 58/82 anonim ***** válasza:
Nem kell teszt :'(ma megjött,van de nem sok,de akkor is van:-(szerintem valami nincs rendben szerintem,soha nem szokott görcsölni hasam se elötte se mensi alatt,és most rettenetes görcseim vannak:-(:'(nem tudok fent lenni:-(föleg jobb oldalt lent ott meg szurkalodik:-(lehet van egy cistam:-(
2014. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Remélem nincs semmi baj és hamar túl leszel a mensin! Aztán lehet újra próbálkozni! :) De azért a biztonság kedvéért nem mész el dokihoz, ha elmúlt?
2014. aug. 5. 09:54
 60/82 anonim ***** válasza:
Igen el,mert valami nem stimmel:-(
2014. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!