Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után 2 nappal X-epil...

Nemvárt után 2 nappal X-epil vizeletsugaras teszt negatív! Volt valakinek hasonló? Ha igen, baba lett végül?

Figyelt kérdés
32. napon, reggeli elsőből csináltam! 29. és 30. napon reggel rózsaszínes-barnázás, azóta semmi! Mensi sehol...
2014. júl. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Igazából nem görcsöltem rá! Mert ha nincs baba, akkor meg kell műteni a térdem (ez 3 hete derült kis)! Most minden ezen múlik! Inkább az idegesít a legjobban, hogy amíg semmi nem biztos nem tudok menni röntgenre, meg intézni amit még kell! :( Úgyhogy 2 hete azt várom, hogy mi lesz! Lehet ez a stressz okozza a késést is! De azért inkább nézzen meg a doki, minthogy elmenjek röntgenre és később kiderüljön, hogy baba van és baj legyen! :( A térdem is akkor derült ki, mikor már benne voltunk a kistesó projektben! :( Azért mindenképp megírom mi volt a dokinál! De már nem reménykedem! :( Csak abban, hogy baj nincsen!
2014. júl. 23. 10:22
 22/82 A kérdező kommentje:
Ja és persze jobban örültem volna, ha baba van, mint hogy műtét lesz nemsokára :))))
2014. júl. 23. 10:24
 23/82 anonim ***** válasza:
Jajj szegény az nem jó:-( :-( :-(.persze azért inkább derüljön ki elöbb h nincs e babóca:-)ird ám meg mindenképpen,és ne idegeskedj,mertha esetleg van baba az nem jó neki:-( :-).az elözö valaszoló voltam:-)
2014. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
Próbálok nem idegeskedni :) Mindenképp megírom, hogy mi volt a dokinál! :) Remélem jó híreket hozok majd! Az a biztos, ha ő megnéz! Főleg ennyi késés után...
2014. júl. 23. 12:42
 25/82 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet??hogy vagy,van valami változás?utolsó voltam:-)
2014. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
Szia! :) Semmi változás! 42. nap, mensi sehol :) Holnap délelőtt doki :) Már nagyon várom :) Néha szurkál a hasam egy kicsit, és ma reggel elég durva hányingerem volt! :( De ez akar az izgalomnak is betudható! Holnap minden kiderül! :) Írok holnap, ahogy összeszedtem a kislányomat és hazaértünk :)
2014. júl. 25. 08:16
 27/82 anonim ***** válasza:
Szia.hát ez jó jel;-) drukkolok nagyon;-)varom a hírt:-)
2014. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na, voltam a dokinál! Azt mondta, hogy nem lát se bajt, se babát, de annak a jelét se, hogy nemsokára megjönne! A jövőhét végén kell tesztelnem még egyet, ha addig nem jön meg és utána hívom (ha +,akkor azért, ha - és nem jött meg, akkor azért)! Szerinte vagy még nem látszik a baba, mert későn sikerült, vagy pedig időben sikerült, de nem mentek jól a dolgok és ki fog lökődni (ezért nem látja, és ezért a negatív teszt is)

Hát lányok... nem tudom mi lesz... :( Még egy hét tudatlanságban... :((( Fáj azért a szívem :( ...jó lett volna megtudni valamit, bármi is történik épp odabent!

2014. júl. 26. 17:48
 29/82 anonim ***** válasza:
Még tovabbra is drukk:-)
2014. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :) Mindenképp jelentkezem azért folyamatosan, hogy mi újság van velem! :)
2014. júl. 26. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!