Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után 2 nappal X-epil...

Nemvárt után 2 nappal X-epil vizeletsugaras teszt negatív! Volt valakinek hasonló? Ha igen, baba lett végül?

Figyelt kérdés
32. napon, reggeli elsőből csináltam! 29. és 30. napon reggel rózsaszínes-barnázás, azóta semmi! Mensi sehol...
2014. júl. 15. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett :( valószínűleg a kilökődés miatt nem esett le a hőm! Hát... mostanában kéne ovum legyen... de hogy most ez történt nem tudom mi van :( De ha tényleg most van, akkor erről a hónapról lecsúsztunk így :( Nem tudom...
2014. aug. 2. 09:24
 42/82 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj,minden honap új esély;-)2es voltam:-)
2014. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 A kérdező kommentje:
igazad van :) Csak majd most leszek nagy dilemmában, hogy mikortól számít majd, hogy késik? ;) hogy számoljam szerinted? 30 naponta szokott megjönni, most akkor keddtől számoljam majd? Mert csak nem jön meg 13-a körül megint! Ez így izgi lesz! :) Még jó, hogy sosem volt ilyen ;)
2014. aug. 2. 16:29
 44/82 anonim ***** válasza:
Húú:-) akkor most nem volt mensid ugye?most mit is szeretnél szamolni?:-)hogy mikor van ovud v a legközelebbi mensi? :-)bocsi h értetlen vagyok :-) :-(
2014. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom, hogy mi van :) most ez mensinek vagy minek számít ilyenkor! :( és hogy akkor most mihez képest kell megjönnie? Mert szeretnénk tovább próbálkozni a babával, de akkor most honnan fogom tudni, hogy késik a mensi? Mert 13-14-én kéne alapból megjönnie és most ugye jóval később véreztem! De az is durva lenne, ha 11-12 nap múlva mensi lenne... káosz most nekem ez az egész! De így az ovut is csak tippelgethetem majd, főleg, hogy még mindig fent van a hőm! Már nem tudok semmit :/
2014. aug. 2. 18:35
 46/82 anonim ***** válasza:
Szerintem a barnazas is vmi mensi féle:-/ vagy?..szamolj azért az utolsó naptol amikor barnáztal annyit amennyit szoktal mikor ovud van..vagy vegyél ovu tesztet..
2014. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:
a konkrét ciklust a mensi első napjától számolom a következő első napjáig! Az szokott 30 nap lenni. Nem akarok nagyon rástresszelni a dologra, úgyhogy együtt leszünk amennyit jól esik :) csak most azt nem tudom, hogy mikorra ne várjam a mensit :)
2014. aug. 2. 22:01
 48/82 anonim ***** válasza:
Aha értem:-)akkor csinalj úgy mint én a multkor:-)elfelejtettem fel jegyezni,aztan mondtam hat mindegy majd jön akkor megtudom ugyis:-)ha nem akkor:-)tehat egyszer csak lehet nem lesz semmi:-)nekem meg vmi érdkes atlaszó folyas van:-/még nem volt ilyen
2014. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 A kérdező kommentje:
ez egy jó ötlet :) nekem ilyen átlátszó szóntelen folyás ovukor van mindig
2014. aug. 3. 09:51
 50/82 anonim ***** válasza:
Nekem mar volt az ovum.mensi elött allok 2nappal:-)de nekem mensi elött soha nincs semmi folyasom,még barna sem
2014. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!