Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/309 A kérdező kommentje:

Haliho!Üdv az "újaknak"!:)

Az én történetem ott tart hogy a 26napos ciklusom felborult és 21napra megjött,szombaton elmúlt végre és ma elkezdtem az ovu tesztelést:)

ha sikerül belinkelnem akkor itt a mai tesztem képe:


[link]

2014. szept. 15. 19:27
 42/309 anonim ***** válasza:

sziasztok! Én nem nagyon értek az LH tesztekhez 1x csináltam aztán maradtam a hőmérözésnél :) Nem tudom rajtam kivül mér e valaki hőt reggelente de a tegnapi hőleesés után 0.3 fokot emelkedet :O A tüneteim ugyanazok mint mensi előtt,nem akarom hiú ábrádokal áltatni magam mert anak nem lesz jó vége :(

Viki

2014. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/309 anonim ***** válasza:
Én hőmérőzök, de még csak másfél hónapja kb. Szóval csak tapasztalgatom :) Jenny
2014. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/309 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem elmentem wc-re erre meg vérzek :(

Viki

2014. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/309 anonim ***** válasza:

Sajnálom Viki!

következő hónapban remélem sikerrel jársz.

én úgy érzem hogy nekünk sem jött össze ez a hónap:S

saci

2014. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/309 anonim ***** válasza:

ez kezd fura lenni :/ már nem vérzek visszont fehér folyásom van most és szétrobban a fejem :S

Viki

2014. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/309 A kérdező kommentje:
Viki,nem akarsz terhes tesztet csinálni,hátha baba?ha pozi akkor irány a doki.
2014. szept. 16. 11:36
 48/309 anonim ***** válasza:

gondolkodok rajta de már csak holnap reggel tudom megcsinálni a tesztelést,ha továbbra se vérzek és holnap se megcsinálom

Viki

2014. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/309 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban volt úgy, hogy barna folyás a mensi első napján, aztán 2 napig semmi és 3. napon megjött rendesen.
2014. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/309 A kérdező kommentje:
Hát án most szintén nem tudom mi van nálam.Tegnap amit belinkeltem ovu tesztet elég szép volt,azt hittem alakul és erősödni fog és így pontosan tudni fogom a peteérésem.Erre ma 2-őt is csináltam(reggel-és most)és mindkettő halványabb mint tegnap.Picit fájdogál a hasam és bocsi a részletekért,de rózsaszín volt a wc-papír,amúgy betétem tök tiszta.szerintetek mi ez?6.dpo-n vagyok csak.tegnap amúgy együtt voltunk a párommal,khm :)))
2014. szept. 16. 16:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!