Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/289 anonim ***** válasza:
100%
én semmi tünetet nem érzek. többet pisilek a kelleténél, meg fáradt vagyok, de ezt nem veszem annak.
2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/289 anonim ***** válasza:
100%
Én 2.-a korulre nem várom, nagyon izgulok :) ugy kőkeményen nem voltunk eddig rajta, de 4honapja szeretkezünk "szabadon"! Eddig nem jött össze...:( Nem rendszeres a ciklusom, úgyhogy csak reménykedem, h eltalaltuk az ovu napját! :) szorítok mindenkinek :)
2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/289 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-én nem kéne megjönni. Ma már megjön érzésem van, 6-ik próbálkozos hó.
2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/289 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Nekünk a 3. próbálkozós hónapunk, szeptember óta olvasom a bejegyzéseket :) Elvileg péntekre -szombatra-vasárnapra nem várom, nem tudom pontosan. Még nem barnázok, pedig előtte 3 nappal már szoktam. A melleim hetek óta fájnak, ma már csak a mellbimbóm. Fehér sűrűbb folyásom van kb 2 napja, esténként "megjön" érzésem van, aztán el is múlik és naponta többször jön rám hányinger. Egyenlőre ennyi. Jenny.
2014. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/289 A kérdező kommentje:
Jeny ez nagyon bíztatóan hangzik, szurkolok! ;) Én meg nem tudom ma legyünk-e inkább együtt vagy holnap. Nem tudom pontosan mikor lesz ovum :s jó tudom nem jó ennyire időzíteni, de sajna 1 év után próbálok figyelni rá. Meg azt se jó ha túl sűrűn vagyunk együtt. Szóval nemtom :D
2014. okt. 29. 21:29
 16/289 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ma is meg holnap is, az a tuti :)

Egyébként üdv újra mindenkinek, Léna vagyok. Szép hosszú kálváriám van, nem untatnék vele senkit, úgyhogy csak röviden: egy missed ab, majd peteérés hiánya miatt 3 hónap closti, amitől "csodás", hatalmas cisztáim nőttek, és kórházba kerültem. De most már végre minden jó, szépek a petefészkeim, nincs ciszta, ellenben van peteérésem, a dokim szerint semmi akadálya a babának, úgyhogy teli vagyok reménnyel. Napi egy barátcserje kapszulával segítem a szervezetemet tegnap óta.

November 10 körül nem várom, de nem tudom pontosan, hogy a 17. vagy a 19. napon volt ovum, csak belőttem a mensit a kettő közé :D hajrá mindenkinek, pozisoknak gratula :)

Léna

2014. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/289 A kérdező kommentje:
Rendben Léna, megfogadom a tanácsod :D Én november 12-re nem várom. A ciklus elején a sós űlőfürdővel próbálkoztam. Sok jót olvastam róla. Majd kiderül..
2014. okt. 29. 21:57
 18/289 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én nagyon szeretnék! 4. babám lenne, régóta próbálkozunk már. 2. lesz elvileg ovum, tehát még lehet pozi november végéig :)
2014. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/289 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Egy hét késéssel, néhány halvány csíkos teszt után ma reggelre megjött. Ebben az évben most voltam a legközelebb a kismamasághoz...

Van esetleg tippetek milyen vizsgálatokra menjek? Az alap hormoneredményem jó volt.

A pozitív teszteseknek gratula, a többieknek is olyat kívánok!

Anna

2014. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/289 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ma vagyok a 11. Dpo-n, tegnap volt egy kis holeeses, ma meg fentebb van, mint elotte. Annyiiiiiraaaa izguloook :$ viszont ugy gorcsolget, nyom a hasam, hogy total azt hittem mikor felkeltem, hogy megjott, de szerencsere nem. Remelem nem is fog :$ fel eve varom a babat :( volt egy kemiai terhessegem is kozben, szoval az elet elhuzta elottem a mezes madzagot... tudom, hogy fel ev nem sok, sokan evekig probalkoznak, mire osszejon, de nekem egy orokkevalosagnak tunik mar ez a fel ev is :(((
2014. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!