Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/289 A kérdező kommentje:
Hu Nicol, nagyon sajnálom :( jó hosszú idő. 9 napig nekem még sosem tartott a mensim. Máskor is volt már ilyen? És a hődet most kezted el mérni, vagy végig ennyi volt?
2014. okt. 30. 19:17
 32/289 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinaltam hőgörbét, csak az utóbbi napokban mértem a hőmet reggel, 37C volt, ma reggelre visszaesett 36,7C-re! 2.-a körülre nem varom! Ez azt jelenti, h ismét nem sikerült? Vagy szerintetek még van remény? Tegnap este fele picit görcsöltem, a mellem fáj...:( (12.kommentelő vagyok: Detty)
2014. okt. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/289 anonim ***** válasza:
100%
Szia Detty! Ez csak kicsi leeses, ebbol meg lehetbarmi :) mindenholazt olvasom, hogy az enyhe kis gorcs jelezhet terhesseget is, de menzit is.. sajnos kicsit kibabralt velunk a termeszet ilyen szempontbol :/ en is pont ugyanezt kinlodom most, mint te. Pici gorcsok, folyton azt hiszem, megjon, de a hom szerencsere egy kis eses utan szepen visszaugrott, ugyhogy remenykedem nagyon. Szurkolok neked, es mindenkinek! :* P.
2014. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/289 anonim ***** válasza:
100%

Anna, mi volt a dokinál? Mondott valami használhatót?

Léna

2014. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/289 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ! Szurkolok mindenkinek! Detty
2014. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/289 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk a dokibácsinál. Nagyon kedves, idős emberke. Egy órát foglalkozott velünk. Hormonsorom szerinte is gyönyörű, párom eredményei szintén kiválóak. Szerinte nincs másról szó, csak visszatérő gyulladásom van, vagyis nem lettem korábban rendesen kikezelve, ezért nem átjárhatóak a petevezetőim. Uh-ja nincs otthon, de kézzel megvizsgált. A bal oldalam rendben van (ott volt a méhen kívüli), viszont a jobb oldalon 3x akkora a petefészek mint normál állapotban. Azt a következtetést vonta le, hogy vagy kora terhes vagyok (méhen belüli és kívüli is lehetséges), vagy cisztám van, vagy túlstimulálódtam a clostitól. Vetélés szerinte nem történt, mert hiába piszkált meg, nem véreztem. (Reggel volt ugyan vérzésem, de miután egy nagyobb darabka kijött belőlem elállt, és addig sem volt vmi nagy mennyiség...) Szerdán kell mennem hozzá, akkor lesz uh, vérvétel és tenyésztést csinál, hogy kiszűrje valójában gyulladásom van-e. Azt is mondta, hogy a bal oldali petevezető miatt 50%-al romlottak az esélyeink, de ha a jobb oldal is gyulladt, akkor lehet egyenlő a nullával, max csak a méhen kívüli esélye növekszik... Szorgalmazná az átjárhatósági vizsgálatot, de amíg nincs a gyulladás lekezelve, addig nem lehet megcsinálni. A gyulladás miatt az is lehet természetes úton nem fog sikerülni, de 6 hónapot adott. Ha ez idő alatt nem sikerül, akkor ő is a Kaáli intézetet javasolta, azt mondta úgy biztosan sikerünk lesz. A clostira a szerdai uh után mond választ, az eredményektől függ mi lesz tovább...

Egyébként tegnap délelőtt összetalálkoztam szerintem azzal a cigányassszonnyal aki korábban megjósolta a kisfiamat, elkapta a kezem és azt mondta hamarosan kislányom születik. Kíváncsi leszek...

Anna

2014. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/289 anonim ***** válasza:
100%

Anna, ha más nem, annyi jó van az egészben, hogy legalább ez a doki foglalkozik veled. Amúgy a nagyon nagy petefészek valóban gyanús, hogy túlstimulálás, ugyanis nekem is olyan 2,5x akkorák voltak a petefészkeim a closti után, mint rendesen, ugyebár szép nagy cisztákkal bennük... De majd az UH után okosabbak lesztek. Ha túlstimulálás miatti ciszták, nem kell kétségbeesni, napi 3 liter folyadék szigorúan, kíméled magad, és lehet a kövi mensivel távoznak is. Legalább már úgy tűnik, jó kezekben vagy :)

Csajok, én nem tudom, mi lesz ebből a hónapból. Ugyebár fogalmam nincs, mikor volt peteérésem, csak azt tudom a hétfői UH után, hogy valamikor volt. Viszont 3 napja iszonyú kemények a melleim, és fájnak, meg olyan hülyén is érzem magam, egyfolytában ennék, de elég gyakran furcsa a gyomrom (nem konkrétan rossz, csak érzem, hogy van), meg folyton elaludnék. Most megint majd leszakad a mellem, és mivel sok ovutesztem van itthon, csináltam egyet úgy második pisiből (előtte kb 10 perccel is pisiltem, szóval nagyon nagyon nem koncentrált vizelet volt), és furcsán erős lett. Van itthon pár darab 10-es hcg tesztem is, úgyhogy megcsináltam egyet, és hát valami van rajta. Nem tudom, hogy szellemcsík-e vagy ilyesmi, baromi halvány, de természetes fénynél nemigen kell meresztgetni a szememet, hogy lássam, sőt, ahogy szárad, egyre jobban látszik, (időn belül). Még nagyon nem merek örülni, tényleg marha halovány, de valami látszik, az tuti. Viszont vicces, így már tényleg fogalmam sincs, hogy mikor volt az a peteérés :D Lehet, hogy akkor, mikor beerősödött az ovuteszt, csak nem teljesen, aztán elhalványult, a hőm meg később ugrott föl csak, ez olyan 11 napja volt, a 12 ciklusnapon. Franc tudja. Mindenesetre a holnapi sörözésből asszem alkoholmentes sör lesz inkább :)

Léna

2014. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/289 anonim ***** válasza:
100%

Hűha Léna! Nagyon drukkolok hogy baba legyen!!!!

Egyébként ha cisztáim lennének azt nem kellett volna látniuk mikor a 16.-ik napon uh-n voltam? Mert akkor már nem láttak semmit a petefészkeimben.

Anna

2014. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/289 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Anna, nagyon reménykedem, örülni még azért nem merek. De az nagyon biztató, hogy 2-3., híg pisiből (bocsánat :D) látok valamit a 11. dpo-n (legalábbis feltételezhetően ott tartok, ha igaz, hogy ez egy halvány pozi teszt).

Őszintén szólva erre én nem tudok válaszolni, mert én 3 hónapig úgy szedtem a clostit, hogy nem néztek nálam semmit, nem tudom, mikor kezd el látszani, hogy valami nem stimmel. Mire engem megnéztek, már megvolt a baj, akkor már csúnya volt a kép nagyon, majdnem szívbajt kaptam, mikor megláttam (képalkotó diagnosztikai asszisztensnek tanultam, szóval tudom, mit kell látni, aminek most annyira nem örültem).

Léna

2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/289 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy enyhe esésem tegnap: 36.7, de mára visszament 36.9-re a 1o.dpo napon. rájöttem tényleg nem mindegy mikor méri az ember, mert amikor még csak félálomban vagyok olyan 7 óra körül akkor 36.6 volt, aztán egy órával később 36.8, aztán 9 órakor 36.9. Általában 9-kor mérem, úgy látszik nekem akkorra szökik fel az éjszakai alvási leesés. Akkor érdemes mérni, amikor az ember általában kelni szokott, és ahhoz van szokva a szervezet az ébredéshez.


beágyazódáskor nem lehetséges egyébként egy kis leesés?


alhasi görcseim vannak, sokat pisilek, kicsit feszül a mellem, de nem élem bele magam, mert múlt hónapban is pont igy volt, és nem lett belőle baby, csak télapó.


Janny

2014. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!