Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/289 anonim ***** válasza:
100%

Ja, elfelejtettem "alairni" :D

P. voltam :D

2014. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/289 anonim ***** válasza:
100%
ma nekem is volt hőleesésem. :(
2014. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/289 anonim ***** válasza:
100%

Anna, a dokid mit mond erre a sok halvány pozi tesztre, ami után mindig megjön? Nekem ötletem sincs, hogy mi ez, illetve valószínűleg a beágyazódással nem oké valami, de azt nem tudom, hogy mitől lehet. Az orvosnak nincs ötlete?

Léna

2014. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/289 anonim ***** válasza:
100%

Léna ma megyünk új dokihoz, a többiek csak a vállukat vonogatják. Remélem ő majd segít.

Anna

2014. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/289 anonim ***** válasza:
100%

A vállukat vonogatják???? Ez hihetetlen azért... megvan az esélye, hogy ez mind korai vetélés, nem vállat vonogatni kéne, hanem kivizsgálni, hogy miért nem marad meg soha :/ Nagyon durva, hogy milyen orvosok vannak. Remélem, hogy ez az orvos beválik már nektek, ez még rosszabb lehet, mintha egyáltalán nem jönne össze :/

Léna

2014. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/289 anonim ***** válasza:
100%

Nem régen kijött belőlem... Eltettem és délután viszem a dokihoz nézze meg, szerintem tudom mit láttam.... :(

Én az ellenanyagra is gondoltam már, hogy emiatt kilöki a szervezetem. A rh negatív a vércsoportom.

Anna

2014. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/289 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, normál vetélésnél adnak is injekciót a negatív vércsoportos nőknek, de nálad gondolom ezt csak kémiai terhességnek vették. Ez is lehet. Mindenesetre azt jól tetted, hogy elraktad, hátha végre csinálnak így valamit. Nagyon sajnálom :(

Léna

2014. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/289 A kérdező kommentje:
Sajnálom Anna, ez nagyon szörnyű lehet. Velem madarat lehetne fogatni ha végre lenne egy kétcsíkos tesztem. Odáig még el se jutottam, hogy utána lehet aggódni csak igazán..Nekem nem ugrott meg a hőm, úgyhogy már megint jó későn lesz ovum .. Ma van a 17. Nap. Úgy irigylem akinek tök hamar van peteérése. Nekem még erre is mennyit kell várnom. És mindig mire eljutunk odáig, mindig azt hiszem na majd holnap lesz ovu, majd holnap, így minden nap akciózunk :S Lehet ez a baj, pedig ki szeretném várni csak attól félek lemaradunk róla. Bár jó a párom eredményei, de azért gondolom akkor is kéne egy kis idő..
2014. okt. 30. 12:19
 29/289 anonim ***** válasza:
100%
Anna! Nagyon sajnalom! Egyszer jartam en is igy, pokoli volt :( remelem tudnak neked segiteni es hamar rendbe jossz! Drukkolok neked! P.
2014. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/289 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Újra megérkeztem,Nicol vagyok.

Röviden a történem: 43 sikertelen hónap,1 (8 hetes) missed ab. és semmi bajunk nincs.


Bocsi Lányok,hogy ennyire eltűntem nagyon magam alatt voltam.Immár 9 napja megvan.Ebből 1 erős,1 közepes és 1 gyenge nap a többi hol piros,hol barna pecsételés....ha nem múlik hétfőig akkor orvoshoz megyek.Ebben a hónapban is mérem a hőmet viszont ami fura,hogy ma vagyok a ck 9 napon és felment a hőm 37 fokra...a hőm nem ment le előtte..Szerintetek?Remélem nem volt ovum mert hétfőn voltunk együtt csak.

Mensimet talán 25-re nem várom.


Nicol

2014. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!