Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok, ugye nem...

15 éves vagyok, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja késik a menszeszem, kb. 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, a barátom beszélt rá és én belementem, nem vettem be gyógyszert és a szex után mondta hogy elfelejtett óvszert használni, és én nem vettem be esemény utáni tablettát, orvoshoz nem merek elmenni a szüleim miatt. Tesztet se merek venni, hogy ne nézzenek rám megvetően az emberek, és senkinek sem merem elmondani, szerintetek lehetek terhes? Hányingerem is van, de lehet hogy csak rosszat ettem (tegnap hánytam is). Ti mit tennétek a helyemben?

2015. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező?

Voltatok már tesztet venni, és megcsináltad?

Kiváncsian várjuk a fejleményeket. :)

2015. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező már jelentkezett volna, ha negatív a teszt :D ha pozitív, akkor meg már nem az a legnagyobb gondja, hogy ide írjon...
2015. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok,remélem negativ,már délutáni pisiből is leugrana neki a csík,nem kell a reggelt megvárnia
2015. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
En is szurkolok hogy negativ legyen,de igazabol eleg eselyes szerintem a terhesseg,mivel egy honapot nem hiszem hogy kesne csak szimplan AZ idegesseg miatt,ha amugy meg idoben szokott megjonni neki.meg arrol nem is beszelve,hogy Pont ennyi idos terhessegnel jellemzo a hanyinger/hanyas.de remeljuk a kerdezonel nincs gond es ez mind veletlenek sorozata.
2015. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Hátha erre jár és elárulja a nagy titkot... :)

Különben azt hiszem, ki fogja fúrni az oldalunkat a kiváncsiság. :)

2015. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hála az égnek negativ lett, sajnos nem tudtam hamarabb írni, köszönöm a segítséget és tanultam az esetből😊
2015. szept. 14. 22:38
 37/38 anonim ***** válasza:

Örülök,és remélem valoban "okosabb" leszel a későbbiekben.

Késhet amugy szimplán,nekem felnőttként volt egyszer ilyen,pedig korábban sose késett,de mégse voltam terhes.

2015. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez Jo hir.. :)remeljuk legkozelebb tenyleg ovatosabb leszel es figyelsz rendesen a vedekezesre.
2015. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!